Site Ekle - Reklam  Site Hakkında  E-Posta Grubu

 Ana SayfaFirmalar > Faaliyetlerine göre sınıflandırma > Bitirme İşleri Kaplama ve Örtüler > Tavan Kaplamaları, Asma Tavanlar
Firmalar Tavan Kaplamaları, Asma Tavanlar  

Hafif Bölmeler Çatı ve Teras Kaplamaları
Cephe Kaplamaları Duvar, Döşeme ve Merdiven Kaplamaları
Haberler

Projeler

Kariyer

Şantiye

Fiyatlar

Faydalı bağlantılar

Testler

Bilgisayar programları

Kütüphane

Bir fincan kahve

Ajandanız

Akademik Çalışmalar

E-Posta grubumuz

 


ABS Alçı abs@absalci.com.tr (216) 324 47 22
ADS Alçı Dekorasyon    
Akas İnşaat San. akas@setim.com.tr (212) 321 18 18

Aspen Yapı

  (212) 274 81 11

Ateco Yapı Ürünleri

ateco@ateco.com.tr  
Candaş Mimarlık info@candasmimarlik.com (212) 552 25 06
Cenofis Bina İç Sistemleri Ltd. Şti. cenofis@cenofis.com (212) 211 65 66
Dalsan Alçı San. dalsan@dalsan.com.tr (312) 342 39 00
Dekotek dekotekltd@superonline.com (312) 442 35 33
DNS Dış Ticaret dnsltd@atlas.net.tr (312) 479 33 86
Es Duvar esduvar@esduvar.com.tr (212) 284 33 06

Göksu Elektrik

satis@goksugroup.com.tr (312) 267 32 32
Görhan İnşaat ve Mobilya info@gorhan.com.tr (216) 326 43 29
Haskon Alçı Asma Tavan haskonut@haskonut.com (212) 293 32 08

Hazer Dış Tic.

hazer@hazer.com (216) 429 96 96

Hunter Douglass Yapı Elemanları

mail@hunterdouglas.com.tr (216) 365 27 01
İndema İç Dekorasyon indema@superonline.com (216) 414 70 62
İnfo Turizm infoltd@superonline.com (212) 292 28 78
İzofleks İnşaat izofleksltd@superonline.com (216) 325 50 67

Kerim Çelik Mamulleri

info@keriminox.com (212) 624 31 35
Kocamanlar Alüminyum PVC Doğr. (312) 353 82 07
Met-San İnşaat Tic. metsan@metsan.com.tr (212) 216 18 96
Natürel Endüstriyel Ürünler ve Tesisler Ltd info@naturelonline.com (312) 442 91 08   
Nuhyapı Yapı Elemanları nuhpanel@nuhpanel.com.tr (262) 751 07 79
Opal Çelik Yapı Ltd. Şti info@opalinsaat.com (212) 659 19 52-55
Park Panel info@parkpanel.com (262) 759 16 16

Pent İnşaat

pent@pent.com.tr (212) 229 70 31
Promima İnşaat promima@promima.com.tr (212) 679 05 83
Protem Metal Çatı protem@superonline.com (212) 422 05 80
Rock Panel Asma Tavan rockpanel@superonline.com (216) 390 35 09

Star Yapı San.

star@staryapi.com.tr (216) 459 09 53

Tek-iz A.Ş.

harikag@tekiz.com.tr (216) 364 10 09
Tekart Yapı Sanayi info@tekart.com.tr (312) 354 32 29
Tepe Knauf

Unitem

   
Yapa İnşaat yapa.as@superonline.com (212) 558 15 58

 


Eğitim - Firmalar - Yapı malzemeleri - Uygulamalar - Mimarlık Mühendislik - Konulara göre indeks - Mevzuat - Mesleki Kuruluşlar - Dünyadan Linkler - Fuarlar - Proje Yönetimi - Yapılar - Ünlü Mühendisler - Diğer