Site Ekle - Reklam  Site Hakkında  E-Posta Grubu

 Ana SayfaFirmalar > Faaliyetlerine göre sınıflandırma > Bitirme İşleri Kaplama ve Örtüler > Duvar, Döşeme Kaplamaları...
Firmalar Duvar, Döşeme ve Merdiven Kaplamaları  

Hafif Bölmeler Çatı ve Teras Kaplamaları
Cephe Kaplamaları Tavan Kaplamaları, Asma Tavanlar
Haberler

Projeler

Kariyer

Şantiye

Fiyatlar

Faydalı bağlantılar

Testler

Bilgisayar programları

Kütüphane

Bir fincan kahve

Ajandanız

Akademik Çalışmalar

E-Posta grubumuz

 


A4 Granit Mermer ankara@a4granit.com (312) 478 00 33

Adonis

adonis@adonis.com.tr  (216) 312 19 23

Alkor Deco

   

Aşan İnşaat (Granit Mermer)

ersin@asan.com.tr (312) 446 08 52

AGK Yer Kaplamaları

info@akg-gazbeton.com   (232) 472 11 77

Akdağ Makina

akdag@akdag.com.tr (212) 473 01 34

Aspen Zemin Market

   

Ateco Yapı Ürünleri

ateco@ateco.com.tr
Ataç Yapı Malzemeleri Mimarlık İnşaat ve Ticaret Ltd.Şti atac@atacyapi.com.tr   (216) 449 55 60

ATK Granit Mermer

   
Bimeks bimeks.ltd@bimeksltd.com.tr (216) 414 1515

Bitaş İnşaat

contact@bitas-insaat.com (216) 418 60 10

Betebe Mosaic & Seramic

info@betebe.com.tr (212) 482 30 10
Betsan Cam Seramik info@betsan.com (212) 548 33 42

BVT Zemin market

(212) 270 50 09
Candaş Mimarlık info@candasmimarlik.com (212) 552 25 06
Cem End. İnşaat Malzemeleri info@cem-ltd.com (212) 351 40 46
Cenofis Bina İç Sistemleri Ltd. Şti.    

Çamsan Orman Ürünleri

marketing@camsan.com (452) 225 53 00
Çapra İnşaat   (236) 233 97 87

Çanakkale Seramik

kaleseramik@kale.com.tr (212) 268 18 42
Çatı Yapı Ürünleri info@catias.com (212) 278 15 27
Çaydavul Orman Ürünleri caydavul@caydavul.com.tr (212) 670 06 07 -4Hat

Çimentaş Çimstone

info@cimstone.com.tr (232) 472 02 72
Dalsan Alçı San. dalsan@dalsan.com.tr (312) 342 39 00
Dekor Parke dparke@postavar.com (216) 478 00 83

Dekorem Mimarlık

responder@dekorem.com (212) 227 63 16
Dekotek dekotekltd@superonline.com (312) 442 35 33
Dempar Demircioğlu Parke demparparke@trnet.net.tr (264) 291 10 05
Doğa Parke doga@dogaparke.com.tr 312 482 98 98

Eczacıbaşı Karo Seramik

   
Efes Granit Mermer   (312) 287 19 29

Ege Seramik

   

Elit İnşaat

elit@elitmarketing.com.tr (212) 481 25 35-36

Era Mühendislik

info@eraltd.com (212) 287 50 01-02
Erkurt Dış Ticaret erkurtdisticaret@turk.net (224) 211 35 26
Es Duvar    

Famerit San

famerit@famerit.com (232) 435 06 61
Federal Group    

Formbeton San.

   
Genak Yapı - Tarkett Hanwha info@genak.com (216) 545 48 86

Granist İstanbul

granist@granist.com (216) 573 06 09
Granitaş    

Graser Mermer Seramik

graser@graser.com.tr (312) 351 76 23

Greton Granit ve Prekast

sales@greton.com.tr (232) 877 02 59
Gürsan Cam    

Hazer Dış Tic.

   
Hükmü Peker İnşaat info@hpmarble.com (312) 467 92 79

Hüni Ltd.Şti

info@huniparke.com (212) 283 51 51
İmaj Yapı info@imajyapi.com (212) 259 48 64

İzomas Korozyon Kontrol Müh.

izomas@izomas.com.tr (216) 451 48 48

İzodep

   

Kafkas Porselen

adonis@adonis.com.tr (216) 312 19 23

Kalebodur Seramik

   

Kapsan Yer Kaplama

kapsan@kap-san.com.tr (312).417 17 91
Kaptaş kaptas@superonline.com (384) 341 68 30
Keskin Yapı keskin@keskin.com.tr (224) 220 49 67
Laysan laysan@laysan.com.tr (212) 567 87 42
Mangan mangan@mangan.com.tr (312) 479 16 06
Mareks Mermer ve Maden San. alka@alkagroup.com.tr (216) 362 84 87
Met-San İnşaat Tic. San. woodart@metsan.com (216) 355 40 66

Metmar Mermer

info@metmar.net  
Metel Yüzey Koruma ve Ticaret metel@metel.com.tr (216) 326 38 58

Metop Endüstriyel Zeminler

info@metop.com.tr (212) 284 19 90-91

Mineflo

  (216) 420 64 13

Mozaik Yapı Malzemeleri

mosaiccenter@ttnet.net.tr (216) 365 27 65 
Nis Epoksi nisepoksi@superonline.com (232) 469 39 07
Odin Yapı Malzemeleri info@odinyapi.com (216) 338 76 22

Old Stones Antique Marbles

   
Onca Plastik San. ve Tic. Ltd. Şti. iletisim@oncaplastik.com (212) 745 35 71 3hat
Opal Çelik Yapı Ltd. Şti info@opalinsaat.com (212) 659 19 52-55

Orion

orioninfo@orion-stone.com.tr
Özçelikler Demir Sanayi info@ozcelik.com.tr (256) 231 12 23
Paklaminat  info@pakergroup.com (216) 302 64 74

Parkett Yer Döşemeleri

parkett@parkett.com.tr  

Pema İnşaat

pema@yazici.com.tr (242) 349 40 66

Pera Seramik

peraseramik@peraseramik.com (212) 541 72 85

Proart İnşaat

proart@proartltd.com (212) 275 01 05
Promet Dış Ticaret promet@promet.com.tr (216) 327 50 91
Saray Çini saray@saraycini.com (274) 224 12 16
Sem Parke info@semparke.com (212) 280 69 69

Sena İnşaat

sena@sena.com.tr (212) 238 43 44

Senta Sentetik Spor Sahaları

senta@yazici.com.tr (242) 349 40 66

Silkar Madencilik

info@silkargranit.com (216) 575 18 00
Sinka Yapı Malzemeleri sinka@sinka.com.tr (212) 442 02 44

Star Yapı San.

star@staryapi.com.tr (216) 459 09 53
Tepe Knauf malibox@tepe-knauf.com (312) 266 43 47
Tem-Mer Pazarlama sales@tem-mer.com.tr (212) 291 28 29

Tamsa Seramik

sales@tamsa.com.tr (232) 868 55 55
Tekstar Teknoloji Sistem Araştırma tekstar@tekstar.com.tr (312) 439 15 65
Termal Seramik info@termalseramik.com.tr  

Toprak Seramik

serpaz@toprak.com.tr  
Tunce Yapı info@tunceyapi.com (212) 210 42 10
Upofloor Oy promet@promet.com.tr (216) 327 50 91
Vantico Kimyevi Ürünler   (216) 313 26 29
Yaktaş info@yaktas.com.tr  

Yurtbay Seramik

  (222) 596 62 00

 

 

Eğitim - Firmalar - Yapı malzemeleri - Uygulamalar - Mimarlık Mühendislik - Konulara göre indeks - Mevzuat - Mesleki Kuruluşlar - Dünyadan Linkler - Fuarlar - Proje Yönetimi - Yapılar - Ünlü Mühendisler - Diğer