Site Ekle - Reklam  Site Hakkında  E-Posta Grubu

 Ana SayfaFirmalar > Faaliyetlerine göre sınıflandırma > Bitirme İşleri Kaplama ve Örtüler > Cephe Kaplamaları
Firmalar Cephe Kaplamaları  

Hafif Bölmeler Çatı ve Teras Kaplamaları
Duvar, Döşeme ve Merdiven Kaplamaları Tavan Kaplamaları, Asma Tavanlar
Haberler

Projeler

Kariyer

Şantiye

Fiyatlar

Faydalı bağlantılar

Testler

Bilgisayar programları

Kütüphane

Bir fincan kahve

Ajandanız

Akademik Çalışmalar

E-Posta grubumuz

 


Adil Alüminyum adilaluminyum@superonline.com  (0216) 380 99 13

Akın Alüminyum

info@akinpres.com.tr  (212) 224 01 85

Aksoy Alüminyum

Al-Sa Alüminyum PVC   (312) 351 00 24
Alines Alüminyum alines@superonline.com (216) 529 00 76
Almetsan Yapı Elemanları istanbul@almetsan.com.tr (212) 544 83 34
Altes Aluminyum altes@marketweb.com.tr (312) 349 29 83

Alumet Alüminyum

sales@buyurgan.com  
Asaş Alüminyum gyavuz@asasalu.com.tr (212) 212 09 70

Assan Prefabrik Yapı Elemanları Paz.ve İnş.A.Ş.

assanprefabrik@kibarholding.com (216) 395 64 69

Atersan Çatı-Cephe Uygulama Satış Merkezi

info@atersan.com.tr (232) 469 72 15

Aygün Alüminyum

info@aygun.com.tr (212) 280 30 82
B Plas A.Ş. bplas@bplas.com.tr (224) 261 09 00

Betaş Cam Mozaik

info@batascammozaik.com (212) 428 31 00
Beyap İnşaat beyap@beyap.com (216) 445 60 61
Candaş Mimarlık info@candasmimarlik.com (212) 552 25 06
Cansan Alüminyum    
Cem Yapı İnşaat cemyapi@turk.net (216) 527 18 52
Cesi Cephe Sistemleri cesicephe@superonline.com (216) 307 35 10
Corus Yasan Metal San cevatmert@corusyasan.com.tr (216) 363 26 28
Çağtek Alüminyum cagtek@ixir.com (312) 395 61 21
Çölgeçen Dekorasyon colgecendek@e-kolay.net  (212) 291 16 97

Çuhadaroğlu Pazarlama

info@cuhadaroglu.com.tr (212) 224 20 20
DBS Ltd. dbs@turk.net  (216) 457 80 47
Dekim Dekorasyon dekim.d@superonline.com (232) 254 81 25

Dekoral Alüminyum

info@dekoral.com (216) 415 49 53
Delta Boyalı Saç Yapı Elemanları İmalat San. ve Tic. Ltd. Şti. deltaltdsb@superonline.com (232) 458 94 31 (312) 467 49 91

Detay Dış Tic

detay@max-detay.com (212) 284 50 79
DNS Dış Ticaret dnsltd@atlas.net.tr (312) 479 33 86

Doğa Madencilik

dogamaden@superonline.com  
Emi İnş.Taahhüt San.ve Tic.Ltd info@emi-insaat.com.tr (312) 466 71 72
Era Yapı Sistemleri San. ve Tic. Ltd Şti era@erayapi.com.tr  (216) 313 06 83

Feniş Sistem ve Aksesuarlar

   

Fibrobeton

contact@fibrocon.com (212) 282 82 56
FYT Mühendislik İnşaat fyt@fyt-tr.com (216) 466 71 76
Galpan Giydirme Kaplama info@ularte.com (212) 281 99 05
Gaya Cam Doğrama Yapı Malzeme San. Tic.Ltd. Şti info@gayaltd.com (212) 234 34 06 - 3 hat
Global Yapı Elemanları   info@globalyapi.com (216) 442 02 17

Grup Mimarlık Yapı Malzemeleri

bilgi@grupltd.com.tr (362) 435 83 35
Gürsan Cam mail@gursanal.com.tr 212 858 01 61 4hat

Hunter Douglass

mail@hunterdouglas.com.tr (216) 365 27 01
Hükmü Peker İnşaat info@hpmarble.com (312) 467 92 79
ICM 
İDOL Giydirme Cephe ve Çelik Yapı (232) 459 44 44
Karınca Mühendislik info@karincamuhendislik.com  (212) 549 97 90
Kocamanlar Alüminyum PVC Doğrama   (312) 353 82 07

Libend End.

manager@libend.com.tr (212) 295 41 00

Metal ve Yapı Sistemleri

metalyapi@metalyapi.com (216) 425 03 25

Mekon Metal

pazarlama@mekon.com.tr (312) 484 62 74
Meridyen Yapı Dış Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti info@meridianyapi.com (212) 238 15 14

Mimsa Alüminyum

mimsa@mimsa.com (212) 875 16 90
Nuhyapı Yapı Elemanları nuhpanel@nuhpanel.com.tr (262) 751 07 79

Nur Alüminyum

nural@nur.com.tr (212) 474 60 00
Opal Çelik Yapı Ltd. Şti info@opalinsaat.com (212) 659 19 52-55

Osko Alüminyum

osko@osko.com.tr (312) 267 07 77

Ovva Alüminyum

ovva@ovva.com.tr  (312) 350 62 90

Park Dış Tic.

info@parkdisticaret.com.tr (212) 671 09 71
Park Panel info@parkpanel.com (262) 759 16 16

Parma Dış Tic.

info@parma.com.tr (282) 675 14 68

Pegasus İnşaat

golcay1@superonline.com (312) 235 66 45

Pema İnş. San.

pema@yazici.com.tr (242) 349 40 61
Protem Metal Çatı protem@superonline.com (212) 422 05 80
Ranilla Steel Oy promet@promet.com.tr (216) 327 50 91
Remak Mühendislik remakmuh@ttnet.net.tr (224) 441 82 17

Safi Yapı

safi@safi.com.tr  
Saray Alüminyum sarayd@bnet.net.tr (212) 651 79 25
Sebat Metal    
Siber Yapı info@siber.com.tr (216) 445 68 88

Sinka Yapı Malzemeleri

sinka@sinka.com.tr (212) 442 02 44

Sistem Reklamcılık

   

Skyline Mimarlık

skyline@skyline.com.tr 216 529 00 81 4Hat

Şahinler Metal

   

Tek-iz A.Ş.

harikag@tekiz.com.tr (216) 364 10 09

Timaş Teknik İzolasyon

timas@timas.net (312) 354 1154

Trimetal

trimetal@superonline.com  
Uzel İnşaat insaat@uzel.com.tr (212) 212 32 92

VDK İnşaat ve Tic.Ltd.Şti

info@vdk.com.tr (312) 478 46 13/14
VEGE İnşaat Çatı ve Cephe Kaplama Sistemleri (232) 459 44 44
Yalıtım Çözümleri istanbulmerkez@yalitimcozumleri.com.tr (212) 211 42 65
Yıldırım Yapı İnşaat yyinsaat@yildirim-yapi.com (212) 358 06 52

 



Eğitim - Firmalar - Yapı malzemeleri - Uygulamalar - Mimarlık Mühendislik - Konulara göre indeks - Mevzuat - Mesleki Kuruluşlar - Dünyadan Linkler - Fuarlar - Proje Yönetimi - Yapılar - Ünlü Mühendisler - Diğer