Site Ekle - Reklam  Site Hakkında  E-Posta Grubu

 Ana SayfaFirmalar > Faaliyetlerine göre sınıflandırma > Bitirme İşleri Kaplama ve Örtüler > Çatı ve Teras Kaplamaları
Firmalar Çatı ve Teras Kaplamaları  

Hafif Bölmeler Cephe Kaplamaları
Duvar, Döşeme ve Merdiven Kaplamaları Tavan Kaplamaları, Asma Tavanlar
Haberler

Projeler

Kariyer

Şantiye

Fiyatlar

Faydalı bağlantılar

Testler

Bilgisayar programları

Kütüphane

Bir fincan kahve

Ajandanız

Akademik Çalışmalar

E-Posta grubumuz

 


Aka Yapı Malzemeleri akalimited@yahoo.com (312) 447 02 68
Akşan Etüd Müşavirlik   (212) 286 05 67

Almetsan Yapı Elemanları

istanbul@almetsan.com.tr  (212) 544 83 34

Assan Prefabrik

assanprefabrik@kibarholding.com  

Asteknik Mühendislik

info@asteknik.com  

Atersan Çatı-Cephe Uyg.Satış Merk.

info@atersan.com.tr (232) 469 72 15

Ayça İnşaat

tufftile@insaat.org  
B Plas A.Ş. bplas@bplas.com.tr (224) 261 09 00
Balcıoğlu Mümessillik balcioglu@balcioglu.com.tr (212) 664 60 32
Başak Kiremit info@basakkiremit.com.tr   (222) 315 07 00
Berkosan Yalıtım ve Tecrit Mad. berkosan@berkosan.com (212) 347 19 10
Beyap İnşaat beyap@beyap.com (216) 445 60 61

Bloksan A.Ş.

bloksan@bloksan.com.tr  

Botek inşaat

botek@superonline.com (216) 499 66 42

Brass Çatı Sistemleri

  (262) 751 24 91 8hat
Bul Yapı Sistemleri buldac@superonline.com (312) 499 52 35
Cem Yapı İnşaat cemyapi@turk.net (216) 527 18 52
Çağtek Alüminyum cagtek@ixir.com (312) 395 61 21
Çekon cekon@cekon.com.tr (212) 471 89 45
Çenesizler   (356) 275 11 78
Corus Yasan Metal San cevatmert@corusyasan.com.tr (216) 363 26 28
DecorHAUS GmbH Türkiye İrtibat Bürosu info@decorhaus.com (212) 268 45 45
Degora info@degora.com (216) 36719 68

Deka Yapı

deka@escortnet.com  
Dekim Dekorasyon dekim.d@superonline.com (232) 254 81 25
Dekotek dekotekltd@superonline.com (312) 442 35 33
Delta Boyalı Saç Yapı Elemanları İmalat San. ve Tic. Ltd. Şti. deltaltdsb@superonline.com (232) 458 94 31 (312) 467 49 91
Emarit info@emarit.com.tr (212) 295 75 75

Emi İnş.Taahhüt San.ve Tic.Ltd

info@emi-insaat.com.tr (312) 466 71 72

Global Yapı Elemanları

info@globalyapi.com (216) 442 02 17
Galva Oluk info@ularte.com (212) 281 99 05

Güral Kiremit

kiremit@guralkiremit.com.tr (274) 225 03 10
ICM     
İDOL Giydirme Cephe ve Çelik Yapı (232) 459 44 44

İkon Yapı Elektronik

info@ikonyapi.com.tr  

Ildız Donatım San

ildiz@ildiz.com.tr  
Işık Plastik isikplastic@superonline.com (212) 513 66 17
İkon Yapı info@ikonyapi.com.tr (232) 853 98 00

İzopoli Yapı Elemanları

info@izopoli.com (212) 236 60 32
İzosan info@izosan.com (312) 479 46 46
İzoser   (212) 422 68 77 4hat

Kılıçoğlu Kiremit

kilicoglu@kilicoglu.com.tr (222) 236 11 41

Kiremet

order@kiremet.com  

Klober GmbH$CoKg

a.pehlivanoglu@superonline.com (216) 425 14 47

Libend

sales@libend.com (212) 295 41 00
Metal Çatı metalcati@metalcati.com (216) 566 78 36

Metal Kiremit A.Ş.

order@kiremet.com (212) 251 85 66
Nuhyapı Yapı Elemanları nuhpanel@nuhpanel.com.tr (262) 751 07 79
Opal Çelik Yapı Ltd. Şti info@opalinsaat.com (212) 659 19 52-55
Onca Plastik San. ve Tic. Ltd. Şti. iletisim@oncaplastik.com (212) 745 35 71 3hat

Onduline Avrasya

avrasya@onduline.com.tr (212) 286 19 86

Özgür Atermit San. Tic. A.Ş.

atermit@atermit.com (322) 441 02 06
Özgür Enerji Güneş Panelleri murat@ozgurinsaat.com  
Park Panel info@parkpanel.com (262) 759 16 16

Pegasus İnşaat

golcay1@superonline.com (312) 235 66 45
Protem Metal Çatı ve Cephe Sistemleri İmalat San ve Tic. Ltd. protem@protemmetal.com (212) 428 53 80
Ranilla Steel Oy promet@promet.com.tr (216) 327 50 91

Skyline Mimarlık

skyline@skyline.com.tr (216) 529 00 81 4hat

Tek-iz izolasyon

harikag@tekiz.com.tr (216) 364 10 09
Tezcan Galvanizli Yapı Elemanları info@tezcan.com (262) 351 33 00
Timaş İzolasyon timas@timas.net (312) 354 11 54

Trimetal

trimetal@superonline.com  
Ularte Sinai Yatırım ve Tic. info@ularte.com (212) 281 99 05

VDK İnşaat ve Tic.Ltd.Şti

info@vdk.com.tr (312) 478 46 13-14
VEGE İnşaat Çatı ve Cephe Kaplama Sistemleri (232) 459 44 44
Yalıtım Çözümleri istanbulmerkez@yalitimcozumleri.com.tr (212) 211 42 65
Yalteks pazarlama@yalteks.com (212) 287 00 83
Yamantaş A.Ş. yamantas@yamantas.com (380) 523 22 64
Yapa İnşaat yapa.as@superonline.com (212) 558 15 58
Yıldırım Yapı İnşaat yyinsaat@yildirim-yapi.com (212) 358 06 52

Zet Yapı Ürünleri

satis@zetyapi.com.tr (212) 224 21 10

 


Eğitim - Firmalar - Yapı malzemeleri - Uygulamalar - Mimarlık Mühendislik - Konulara göre indeks - Mevzuat - Mesleki Kuruluşlar - Dünyadan Linkler - Fuarlar - Proje Yönetimi - Yapılar - Ünlü Mühendisler - Diğer