Site Ekle - Reklam  Site Hakkında  E-Posta Grubu

 Ana SayfaFirmalar > Faaliyetlerine göre sınıflandırma > Bitirme İşleri Kaplama ve Örtüler > Hafif Bölmeler
Firmalar Hafif Bölmeler  

Çatı ve Teras Kaplamaları Cephe Kaplamaları
Duvar, Döşeme ve Merdiven Kaplamaları Tavan Kaplamaları, Asma Tavanlar
Haberler

Projeler

Kariyer

Şantiye

Fiyatlar

Faydalı bağlantılar

Testler

Bilgisayar programları

Kütüphane

Bir fincan kahve

Ajandanız

Akademik Çalışmalar

E-Posta grubumuz

 


Adayön İnşaat Mimarlık info@adayon.com.tr   (212) 236 93 50

Artbey Uluslararası Proje

   

Aspen Yapı Sistemleri

  (212) 274 81 11
Cenofis Bina İç Sistemleri Ltd. Şti. cenofis@cenofis.com (212) 211 65 66
Dalsan Alçı San. dalsan@dalsan.com.tr (312) 342 39 00

Deka Yapı ve Dekarasyon

Detay Dış Tic.

detay@max-detay.com (212) 284 50 79
Egekons Prefabrike - Metal Yapı Sanayi ve Tic. Ltd. Şti  info@egekons.com  232 877 75 75 10 hat
Es Duvar esduvar@esduvar.com.tr (212) 284 33 06
Fark Grup Sanayi   (212) 324 11 88
Genak Yapı - Divipart info@genak.com (216) 545 48 86
Görhan İnşaat ve Mobilya info@gorhan.com.tr (216) 326 43 29

Hazer Dış Ticaret

hazer@hazer.com  
İzofleks İnşaat izofleksltd@superonline.com (216) 325 50 67

Libart Proje Uygulama

manager@libart.com.tr (212) 295 13 60

Libend

manager@libend.com.tr (212) 295 41 00

Mensis İnşaat

mensis@mensis.com.tr  (212) 222 62 74

Nova Yapı İç Sistemleri

info@novaltd.com (216) 302 00 00
Opal Çelik Yapı Ltd. Şti info@opalinsaat.com (212) 659 19 52-55
Promima İnşaat promima@promima.com.tr (212) 679 05 83 4hat
Tepe Knauf

Tek-iz A.Ş.

harikag@tekiz.com.tr (216) 364 10 09

Unitem

Üçe Mühendislik uce@telmar.com.tr (0216) 378 37 00 3hat

 

 



 


Eğitim - Firmalar - Yapı malzemeleri - Uygulamalar - Mimarlık Mühendislik - Konulara göre indeks - Mevzuat - Mesleki Kuruluşlar - Dünyadan Linkler - Fuarlar - Proje Yönetimi - Yapılar - Ünlü Mühendisler - Diğer