Site Ekle - Reklam  Site Hakkında  E-Posta Grubu

 Ana SayfaFirmalar > Faaliyetlerine göre sınıflandırma > Kaba Yapı > Prefabrike Yapılar 
Firmalar Prefabrike Yapılar  

Duvar Döşeme Blokları Duvar Yapım Elemanları Hazır Beton, Agrega, Çimento ve Bağlayıcılar
Prefabrikasyon Yapım Sistemleri Prefabrike Elemanlar (Çelik, Ahşap, BA, Plastik, Gazbeton vb)
Çatı ve Merdiven Konstrüksiyonları
Haberler

Projeler

Kariyer

Şantiye

Fiyatlar

Faydalı bağlantılar

Testler

Bilgisayar programları

Kütüphane

Bir fincan kahve

Ajandanız

Akademik Çalışmalar

E-Posta grubumuz

 


2001 Yapı Elemanları A.Ş. info@2001.com.tr (232) 877 10 01
Aas & Atay Prefabrike Yapı Sistem. info@aas.atay.com (216) 478 23 18
Afaprefabrik Prefabrik Beton afa@unimedya.net.tr (232) 878 12 33
Akşan Etüd Müşavirlik   (212) 286 05 67

Alacalı İnşaat

alacali@alacali.com.tr  (212) 656 71 96
Alçe Prefabrik alce@alceprefab.com.tr (216) 321 90 00
Alfa Sinai Yatırım İnşaat alfa@alfacelik.com (216) 455 92 53
Alka Sanayi İnşaat alka@alkagroup.com.tr (216) 362 84 87
Alkım Mühendislik İnşaat Makine Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. alkim@alkimmuh.com.tr (382) 214 41 19
Antik Prefabrik Yapı Taah. antikprf@hotmail.com (212) 858 00 69
Art Prefabrik info@artprefabrik.com (212) 262 88 99

Aryol Prefabrik Yapı San.veTic.Ltd

aryol@aryol.com.tr (312) 385 00 78

Aytemizler

aytemizler@aytemizler.com.tr   
Dorçe Prefabrik Yapı ve Profil San. alce@alceprefab.com.tr (312) 478 46 00

Dülger Metal Prefabrik Yapılar

dulger@dulgerprefabrik.com (216) 491 49 44
Egekons Prefabrike - Metal Yapı Sanayi ve Tic. Ltd. Şti  info@egekons.com  232 877 75 75 10 hat
Güven Prefabrik info@guvenprefabrik.com (212) 262 88 99
İDOL Giydirme Cephe ve Çelik Yapı (232) 459 44 44
Kartal Prefabrik Konteyner Mobo Kabin san Ltd Şti info@kartalprefabrik.com (216) 392 20 45
Kiska info@kiskayapi.com.tr  (312) 431 11 80
Natürel Endüstriyel Ürünler ve Tesisler Ltd info@naturelonline.com

(312) 442 91 08

Opal Çelik Yapı Ltd. Şti info@opalinsaat.com (212) 659 19 52-55
Opal Prefabrik Yapı opal@opalprefabrik.com.tr (312) 468 81 70
Öztürk Konteyner Kiralama Ltd.Şti ozturk@ozturkcontainer.com (216).311 46 07
Palamutçu Prefabrik Yapı palamutcu@palamutcuprefabrik.com (258) 261 85 25 - (258) 262 27 11

Pekintaş

pekintas@pekintas.com.tr  (212) 274 62 19

Prefi Prefabrik Yapı

prefi@prefipref.com  (312) 814 40 92

Prekons İnşaat

prekons@prekons.com.tr  312.417 50 80 10hat
Tabosan info@tabosan.com.tr (262) 433 23 47
Taşdildiren Çelik Konstrüksiyon San. ve Tic. Ltd. Şti info@tasdildiren.com (212) 789 34 66

Treysan

treysan@treysan.com.tr (312) 814 52 41

Trimetal

trimetal@superonline.com  (312) 499 14 66
Uzel İnşaat insaat@uzel.com.tr (212) 212 32 92

Üçe Mühendislik

uce@telmar.com.tr (216) 378 37 00 3hat

Vefa Mühendislik

vefa@vefaprefabrik.com  (216) 390 47 77
VEGE İnşaat Çatı ve Cephe Kaplama Sistemleri (232) 459 44 44
     

 

 


Eğitim - Firmalar - Yapı malzemeleri - Uygulamalar - Mimarlık Mühendislik - Konulara göre indeks - Mevzuat - Mesleki Kuruluşlar - Dünyadan Linkler - Fuarlar - Proje Yönetimi - Yapılar - Ünlü Mühendisler - Diğer