Site Ekle - Reklam  Site Hakkında  E-Posta Grubu

 Ana SayfaFirmalar > Faaliyetlerine göre sınıflandırma > Kaba Yapı > Prefabrike Elemanlar 
Firmalar Prefabrike Elemanlar (Çelik, Ahşap, BA, Plastik, Gazbeton vb)  

Duvar Döşeme Blokları Duvar Yapım Elemanları Hazır Beton, Agrega, Çimento ve Bağlayıcılar
Prefabrikasyon Yapım Sistemleri Prefabrike Yapılar
Çatı ve Merdiven Konstrüksiyonları
Haberler

Projeler

Kariyer

Şantiye

Fiyatlar

Faydalı bağlantılar

Testler

Bilgisayar programları

Kütüphane

Bir fincan kahve

Ajandanız

Akademik Çalışmalar

E-Posta grubumuz

 


Abaş Prefabrik abas@abas.com.tr  232 843 90 78 9 hat

Akat Prefabrike İnşaat San. Tic A.Ş.

akatac@superonline.com (232) 866 32 40-42

AGK Gazbeton

info@akg-gazbeton.com   (232) 472 11 77
Alka Sanayi İnşaat alka@alkagroup.com.tr (216) 362 84 87
Alkım Mühendislik İnşaat Makine Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. alkim@alkimmuh.com.tr (382) 214 41 19
Arfa Yapı Sistemleri arfa@arfayapi.com (212) 540 09 26
Art Prefabrik info@artprefabrik.com (212) 262 88 99

Assan Prefabrik Yapı Elemanları Paz.ve İnş.A.Ş.

assanprefabrik@kibarholding.com  (216) 395 64 69

Betonel Prefabrik Beton Elemanları

dekoton@garanti.net.tr (312) 366 72 47

Betopan

betopan@betopan.com.tr  

Bintaş Yapı Elemanları San ve Tic A.Ş

bintas@bintas.com.tr (352) 322 07 07

Bordes İnşaat San.ve Tic. A.Ş.

bordes@bordes.com.tr (222) 225 26 00
Çoşkun Uzay Modül Metal San. ve Tic. LTD. Şti  coskun@uzaycati.com (232) 386 69 19 pbx
Egekons Prefabrike - Metal Yapı Sanayi ve Tic. Ltd. Şti  info@egekons.com  232 877 75 75 10 hat
Güven Prefabrik info@guvenprefabrik.com (212) 262 88 99
İnsu Prekast info@insuprekast.com 0212 258 30 89

İston

iston@iston.com.tr 212 537 82 00 6 hat
İzopoli Yapı Elemanları info@izopoli.com.tr (212) 236 60 32

Kasso Mühendislik Prefabrike Yapım Sistemleri

kasso@superonline.com (0216) 373 11 34

Mesa

info@mesa.com.tr (312) 277 09 41

Neru İnş.San.Tic.Ltd.

neru-w@tr.net (312) 619 00 50
Nesa Mühendislik nesauzay@veezy.com (312).284 13 53
Opal Çelik Yapı Ltd. Şti info@opalinsaat.com (212) 659 19 52-55

Oran Mimarlık İnş.San

oranmimarlik@ispro.net.tr (232) 464 03 66
Palamutçu Prefabrik Yapı palamutcu@palamutcuprefabrik.com (258) 261 85 25 - (258) 262 27 11
Pekintaş Pekin İnşaat pekintas@pekintas.com.tr (212) 274 62 19
Poler Polyester San.ve Tic. Ltd.Şti poler@superonline.com  
Taşdildiren Çelik Konstrüksiyon San. ve Tic. Ltd. Şti info@tasdildiren.com (212) 789 34 66

Tekfen İnşaat ve Tesisat A.Ş.

business@tekfen.com.tr (212) 257 61 02

Tepe Yapı San.

inf@tepeyp.com.tr (312) 266 44 54

Uskon

uskon@uskon.com (262) 643 75 10 3hat

Uzay Sistem Pre. Çelik Konstr.

info@uzaysistem.com (216) 466 32 33 4hat

Uzaysan Prefabrike İnşaat

   
Uzel İnşaat insaat@uzel.com.tr (212) 212 32 92

Yapı Merkezi Prefabrikasyon A.Ş.

basar@ym.com.tr (216) 321 90 00
Yaprak ve General Ahşap ve Metal End. yaprak@yaprak-general.com (312) 280 72 77

Yesa Yapı Elemanları

  (212) 275 17 50-51



 


Eğitim - Firmalar - Yapı malzemeleri - Uygulamalar - Mimarlık Mühendislik - Konulara göre indeks - Mevzuat - Mesleki Kuruluşlar - Dünyadan Linkler - Fuarlar - Proje Yönetimi - Yapılar - Ünlü Mühendisler - Diğer