Site Ekle - Reklam  Site Hakkında  E-Posta Grubu

 Ana SayfaFirmalar > Faaliyetlerine göre sınıflandırma > İnce Yapı > Yalıtım
Firmalar Yalıtım  

Metal, Ahşap, Plastik Yapı Elemanları, Yapı Profilleri, BA Donatılar Hırdavat Nalburiye
Yapı Kimyasalları Hazır Sıva ve Harçlar
Kapı Pencere Elemanları Boyalar
Haberler

Projeler

Kariyer

Şantiye

Fiyatlar

Faydalı bağlantılar

Testler

Bilgisayar programları

Kütüphane

Bir fincan kahve

Ajandanız

Akademik Çalışmalar

E-Posta grubumuz

 


2D Yapı sadozk@superonline.com  (216) 428 34 90
Aktif Yalıtım aktifyalitim@veezy.com (216) 499 38 39
Aragonit Yapı Kimyasalları aragonit@aragonit.com.tr (274) 266 23 03-04-05

Armada

   
Ary Yapı Kimyasalları ary@ary.com.tr (0216) 540 71 64

Atersan Çatı-Cephe Uygulama Satış Merkezi

info@atersan.com.tr (232) 469 72 15
Balcıoğlu Mümessillik balcioglu@balcioglu.com.tr (212) 664 60 32
Berkosan Yalıtım ve Tecrit Mad. berkosan@berkosan.com (212) 347 19 10
Bulak Ticaret izolasyon@bulak.net (424) 212 83 82

BTM

btmpolpan@superonline.com  232 877 04 02

Camtaş Düzcam

bkaraagac@sisecam.com.tr  

Canpa İzolasyon

Dow Türkiye A.Ş. mardav@mardav.com (216) 425 04 55
Ekinsu İnşaat ekinsu@ekinsu.com.tr (312) 348 78 32
Engin İzolasyon enginizolasyon@yahoo.com (212) 553 87 04
Epo Yapı Kimya arge@epo.com.tr (262) 644 12 26
Geser Yapı Kimyasalları A.Ş. info@ge-ser.com (262) 658 11 58 5hat
Güçbirliği Genel Yalıtım A.Ş. info@gucbirligias.com.tr (212) 347 66 70
Gürmak İnşaat info@gurmakkarot.com  (324) 235 53 54 - 55
Gürsan Cam gursan@gursanglass.com.tr  (312) 349 11 40 5hat
Hasgin izogin@izogin.com (216) 345 24 35

Himerpa

himerpa@himerpa.com (212) 274 29 18
İzoben Mühendislik & Yalıtım Yapı Malzeme Taahhüt izoben@turk.net  (212) 852 57 18

İzocam

izoposta@izocam.com.tr  (262) 754 63 90
İzogin izogin@izogin.com (216) 345 24 35

İzomas

216 451 48 48
İzomir izomir@izomir.com.tr (312) 312 26 30

İzosan

info@izosan.com 312) 479 46 46
İzomer info@izomer.com.tr (216) 566 90 04
İzopoli info@izopoli.com.tr (212) 236 60 32

İzoser

  (212) 422 68 77 4hat
İzoyapı izoyapi@izoyapi.com (212) 676 36 20
Kule Mimarlık İnş.San.Tic.Ltd kulemimarlik@ixir.com (212) 257 35 31

Levent İnş.İzolasyon

info@levent-ist.com (212) 272 18 50 4hat

Mardav

mardav@mardav.com 0216.425 04 55
Mebant mebant@turk.net (232) 433 60 70
Mimay asayitoglu@mimay.com (212) 260 90 25
Natürel Endüstriyel Ürünler ve Tesisler Ltd info@naturelonline.com

(312) 442 91 08

Ode Mühendislik

info@ode.com.tr (212) 210 49 06

Onduline

avrasya@onduline.com.tr (212) 286 19 86
Opal Çelik Yapı Ltd. Şti info@opalinsaat.com (212) 659 19 52-55

Özgür Atermit San.

atermit@atermit.com (322) 441 02 06
Özpor Isı Yalıtım A.Ş. adinisman@ozpor.com.tr (312) 267 19 60

Pema İnş. San.

pema@yazici.com.tr (242) 349 40 61 5hat
Poler Polyester San.ve Tic. Ltd.Şti poler@superonline.com  
Promima İnşaat promima@promima.com.tr (212) 679 05 83 4hat

Ravago Yapı Endüstrisi

sales@ravago.com.tr (216) 467 03 06

Sika

   

Şener Yalıtım

sener@sener.com.tr  

Techno-Group

  (212) 237 82 55
Tekno Yapı San. Tic. Ltd. Şti. info@teknoyapi.com.tr  (216) 328 79 55
Tekstar Teknoloji Sistem Araştırma tekstar@tekstar.com.tr (312) 439 15 65

Termoplast

info@termoplast-istanbul.com (212) 660 64 16/17
Thermaflex info@thermaflex.com.tr (216) 373 84 89
Timaş İzolasyon timas@timas.net (312) 354 11 54
Utku Yalıtım info@izolasyon.net (216) 330 57 94

Ünar-Heraklith Yapı Malzemeleri

unar@unar.com (216) 489 13 17/18

Yalteks

pazarlama@yalteks.com (212) 287 00 83
Yamantaş A.Ş. yamantas@yamantas.com (380) 523 22 64

Yapa İnşaat

yapa@yapainsaat.com (212) 558 15 58
Yapı & Yalıtım yapiyalitim@yapiyalitim.net (212) 590 60 55
Yuka Yalıtım İnşaat (212) 287 72 44



Eğitim - Firmalar - Yapı malzemeleri - Uygulamalar - Mimarlık Mühendislik - Konulara göre indeks - Mevzuat - Mesleki Kuruluşlar - Dünyadan Linkler - Fuarlar - Proje Yönetimi - Yapılar - Ünlü Mühendisler - Diğer