Site Ekle - Reklam  Site Hakkında  E-Posta Grubu

   

 Ana SayfaFirmalar > Faaliyetlerine göre sınıflandırma > İnce Yapı > Kapı Pencere Elemanları
Firmalar Kapı Pencere Elemanları  

Metal, Ahşap, Plastik Yapı Elemanları, Yapı Profilleri, BA Donatılar Hırdavat Nalburiye
Yapı kimyasalları Hazır Sıva ve Harçlar
Yalıtım Boyalar
Haberler

Projeler

Kariyer

Şantiye

Fiyatlar

Faydalı bağlantılar

Testler

Bilgisayar programları

Kütüphane

Bir fincan kahve

Ajandanız

Akademik Çalışmalar

E-Posta grubumuz

 


Adil Alüminyum adilaluminyum@superonline.com  (0216) 380 99 13

Adnanlar

info@adnanlar.com.tr  (232) 464 41 86
Adopen Plastik San. A.Ş   (212) 445 16 00
Akapen PVC Pencere Sistemleri akapen@akapen.com.tr (352) 320 44 22
Akansu Plastik Profil akansu@akansupen.com.tr (352) 321 10 85

Akın Alüminyum

info@akinpres.com.tr (212) 224 01 85

Aktif Doğa Evleri

aktif@aktifdoga.com.tr (216) 330 40 77
Al-Sa Alüminyum PVC   (312) 351 00 24
Alpina İnşaat mimar999@hotmail.com (212) 227 09 03
Alsan Alüminyum alsan@alsan.com.tr 262 653 61 65 5 hat

Alternatif Mühendislik Kapı ve Pencere Sistemleri

info@alternatifpen.com.tr (212) 291 12 63
Altes Aluminyum altes@marketweb.com.tr (312) 349 29 83

Altınöz İnşaat

info@altinoz.net (216) 442 68 50

Alumet Alüminyum

sales@buyurgan.com  
Andersen Windows andersen@mimarchitect.com (312) 447 39 49
Arda PVC Plastik Doğrama info@ardapen.com (312) 385 42 13
Asaş Alüminyum gyavuz@asasalu.com.tr (212) 212 09 70
Armadoor bilgi@armadoor.net (216) 443 97 31

Aygün Alüminyum

info@aygun.com.tr (212) 280 30 82
Başkent Metal info@baskentmetal.com.tr (352) 321 11 79

Brass Çatı Sistemleri

  262 751 24 91 8 hat

Camtaş

bkaraagac@sisecam.com.tr
Cam Tuğla Merkezi San.ve Tic. info@camtugla.com.tr (312) 466 32 72
Can Alüminyum info@canaluminyum.com (224) 272 20 00
Candaş Mimarlık info@candasmimarlik.com (212) 552 25 06
Cebeci PVC Sistemleri info@cebeci.com (212) 482 30 31
Cem Yapı İnşaat cemyapi@turk.net (216) 527 18 52
Cesi Cephe Sistemleri cesicephe@superonline.com (216) 307 35 10
Çağlar Plastik info@caglar.com.tr (242) 330 32 00
Çağtek Alüminyum   (312) 395 59 27
Çaydavul Orman Ürünleri caydavul@caydavul.com.tr (212) 670 06 07 -4Hat
Çizgi Mimarlık cizgimimari@cizgimimari.com (212) 275 88 20

Çuhadaroğlu Pazarlama

info@cuhadaroglu.com.tr (212) 224 20 20
DecorHAUS GmbH Türkiye İrtibat Bürosu info@decorhaus.com (212) 268 45 45
Dekotek dekotekltd@superonline.com (312) 442 35 33
Dimak Makina Sanayi dimak@superonline.com (312) 395 23 11
DNS Dış Ticaret dnsltd@atlas.net.tr (312) 479 33 86
Efor Yapı Sanayi info@eforyapi.com (216) 327 87 15

Elit İnşaat Malzemeleri

elit@elitmarketing.com.tr (212) 481 25 35-36

Era Yapı Sistemleri

info@eraltd.com (212) 287 50 01/02

Erdemsan Güvenlik Sistemleri

info@erdemsan.com.tr (232) 362 10 14

Erdoğanlar PVC Sistemleri

erdoganlar@erdoganlar.net (216) 360 63 64

F.G.İ. İnşaat Tah. Ve Yapı Malzemeleri Pazarlama

   

Fenestra Oy

promet@promet.com.tr (216) 327 50 91

Fırat Plastik

info@firat.com (212) 859 04 04
FYT Mühendislik İnşaat fyt@fyt-tr.com (216) 466 71 76
Gaya Cam Doğrama Yapı Malzeme San. Tic.Ltd. Şti info@gayaltd.com (212) 234 34 06 - 3 hat

Global Yapı Elemanları

globalltdsti@superonline.com (216) 441 71 86

Göksu Elk. İnş.

goksu@marketweb.net.tr (312).285 06 06

Group Yapı Elemanları

info@groupyapi.com (312) 398 10 72

Grup Mimarlık Yapı Malzemeleri

bilgi@grupltd.com.tr (362) 435 83 35

Gürsan Alüminyum

mail@gursanal.com.tr 212 858 01 61 4hat

Hasmatik

hasmatikcompany@superonline.com 212 220 61 97 3hat
Hatek A.Ş. celikman@e-kolay.net (216) 306 92 78

Hatüpen

hatupen@hatupen.com.tr (312) 418 97 47

Hunter Douglass Yapı Elemanları

mail@hunterdouglas.com.tr (216) 365 27 01
ICM İthal Kapı ve Pencere icm@icm.com.tr (216) 459 86 20
İDOL Giydirme Cephe ve Çelik Yapı (232) 459 44 44

İkon Yapı Elektronik San.

info@ikonyapi.com.tr (232) 853 98 00

Ildız Donatım

   
İmaj Çelik Kapı bilgi@imajcelikkapi.com (216) 441 51 35

İnter Yapı Elemanları

interyapi@interyapi.com (216) 418 24 25

Kale Çelik Eşya

bilgi@kalekapi.com.tr (212) 642 96 40

Kale Kilit

bilgi@kalekilit.com.tr (212) 557 34 00
Kapi Sistemleri Mümessillik San. ve Tic. Ltd. Şti info@kapisistemleri.com (212) 212 72 82
Keskin Yapı keskin@keskin.com.tr (224) 220 49 67
Keypenk Otom.Kapı keyercelik@turk.net (212) 665 31 50
Kocamanlar Alüminyum PVC Doğrama   (312) 353 82 07
Kompen A.Ş. merkez@kompen.com.tr (332) 627 93 96
Major Mümessilllik info@major.gen.tr (216) 467 35 64
Mates Metal Sa. ve Tic. A.Ş. matesdoor@superonline.com  (216) 388 8519 -  (216) 489 5810

Meloni

   

Mesa Toplu Konut

info@mesa.com.tr (312) 240 59 60

Met-San İnşaat Tic.

metsan@metsan.com.tr (212) 216 18 96
Milenyum Kapı ve Pencere milenyum@milenyum.com.tr (212) 210 95 52

Mimsa Alüminyum

mimsa@mimsa.com (212) 875 19 08

Miopan Metal İşleme

miopan@miopan.com (216) 488 10 49

Monacor Elektronik San.

monacor@monacor-tr.com (212) 216 98 18
Nevtaş Orman Ürünleri nevtas@nevtas.com.tr (312) 427 84 94

Nova Yapı İç Sistemleri

info@novaltd.com (216) 302 00 00

Nur Alüminyum

nurdog@nur.com.tr (212) 474 60 00
Odeonist teknik@odeonist.com (212) 275 75 96

Orjinal Stor Ltd. Şti

info@orjinalstor.com (232) 486 13 50
Osko Alüminyum osko@osko.com.tr (312) 267 07 77
Özbosan Boru Profil info@ozbosan.com.tr (232) 281 23 77
Özdil Panjur info@ozdil-pancur.com (212) 659 50 10

Özel Profil San.

info@ozelprofil.com.tr  (216) 311 72 10

Pakpen

pakpen@pakpen.com.tr (332) 321 05 38
Petra Yüksek Teknoloji Sistemleri petra@ixir.com (232) 464 61 55

Pilsa Plastik

   

Pimaş

pimas@pimas.com.tr 262 744 31 33 8hat

Poliform Metal San

poliform@poliform.com.tr (262) 751 32 55

Polimer Plastik..

bilgi@polimerpencere.com (216) 565 21 19
Polinet Dış Ticaret info@polinetltd.com.tr (216) 529 00 70
Premdor Çelikler Kapı premdor@ixir.com (212) 690 83 30
Promet Dış Ticaret promet@promet.com.tr (216) 327 50 91
Provin PVC Sistemleri prowin@prowin.com.tr (212) 289 22 50
Rema Kapı Pencere Panjur rema@turk.net (216) 311 89 90

Remak Makina İnşaat

info@remak.com.tr (216) 466 72 53

Remak Mühendislik

remakmuh@ttnet.net.tr (224) 441 82 17
Sancak Kilitleme Sistemleri info@sancak-online.de  
Saray Alüminyum sarayd@bnet.net.tr (212) 651 79 25
Sebat Metal    

Seccolor Profil San

seccolor@turk.net  
Seçpen PVC Kapı Pencere Kepenk Sistemleri secpen@secpen.com.tr (338) 224 15 70

Sena İnşaat

sena@sena.com.tr (212) 238 43 44

Siber Yapı

info@siber.com.tr (216) 445 68 88

Skyline Mimarlık Hizmetleri

skyline@skyline.com.tr 216 529 00 81 4Hat
Strüktür Yapı struktur@turk.net (212) 627 71 63

Tepe Kapı Doğrama San.ve Tic. A.Ş.

info@tepeyp.com.tr (312) 266 44 54

TMT Yapı Otomasyon

  (212) 211 28 00

Trimetal

trimetal@superonline.com  
Tutkunlar info@tutkunlar.com.tr (212) 612 06 06

Uslu Çelik Sanayi

info@uslucelik.com.tr (212) 674 40 77
Yaprak ve General Ahşap ve Metal End. yaprak@yaprak-general.com (312) 280 72 77

Zet Yapı Ürünleri

satis@zetyapi.com.tr (212) 224 21 10

 

 


Eğitim - Firmalar - Yapı malzemeleri - Uygulamalar - Mimarlık Mühendislik - Konulara göre indeks - Mevzuat - Mesleki Kuruluşlar - Dünyadan Linkler - Fuarlar - Proje Yönetimi - Yapılar - Ünlü Mühendisler - Diğer