Site Ekle - Reklam  Site Hakkında  E-Posta Grubu

 Ana SayfaFirmalar > Faaliyetlerine göre sınıflandırma > Hizmet > Projelendirme Hizmetleri
Firmalar - Projelendirme Hizmetleri  

Diğer Hizmetler Müteahhitlik Hizmetleri
Kontrollük ve Denetim Hizmetleri Danışmanlık Hizmetleri
İş Sağlığı ve Güvenliği Franchise Hizmetleri
Sertifikasyon veren kuruluşlar Bağımsız teknik denetim veren kuruluşlar
Haberler

Projeler

Kariyer

Şantiye

Fiyatlar

Faydalı bağlantılar

Testler

Bilgisayar programları

Kütüphane

Bir fincan kahve

Ajandanız

Akademik Çalışmalar

E-Posta grubumuz

 


AGK Mimarlık

alev@gunduz.com.tr

Anı Anıtsal Yapılar Mim. Rest. Ltd. Şti.

anitsal@anitsal.com (312) 441 65 53

Arasta Mimari Tasarım

arasta@arasta.com.tr (212) 288 58 33

Asa Proje Mimarlık Ltd. Şti

bilgi@asa.com.tr (312) 309 77 78

Ata Peyzaj

atapeyzaj@atapeyzaj.com (232) 425 77 33
Ataç Yapı Malzemeleri Mimarlık İnşaat ve Ticaret Ltd.Şti atac@atacyapi.com.tr   (216) 449 55 60

Belde Planlama Mimarlık İnş. San.

beldebeton@belde.com (216) 311 3274

Beset Mimarlık Mühendislik 

Betula Peysaj

betula@betulapeyzaj.com (216) 425 32 50
Birge İnşaat Mad.San.Tic.Ltd.Şti. birge@birgestone.com (212) 360 11 12

Boytorun Mimarlık

boytorun@ixir.com (212) 323 23 27
Bulkan İnşaat & Mimarlık Ltd. Şti

info@bulkaninsaat.com

(242) 324 64 14

Çetindağ Mimarlık

L.cetindag@cetindag.com.tr

Dizayn Mimarlık

dizayn.bil@veezy.com (212) 288 25 09

Düet Mimarlık İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.

info@duet.com.tr (216) 345 71 79

EA Mimarlık

Engin Yücel Mimarlık enginy@turk.net  (216) 327 72 43
ERA Şehircilik, Mimarlık, Müşavirlik Ltd.Şti era@era-arch.com (216) 455 92 10
Era Tasarım info@eratasarim.com.tr (232) 441 57 56

Erginoğlu Çalışlar Mimarlık Ltd.

ecmim@ecarch.com (212) 275 89 89
ERGON İş Güvenliği Sistemleri LTD. ŞTİ. ehs@ergonisguvenligi.com (232) 464 62 65

Ergül Ferforje

info@ergulferforje.com (212) 656 48 61
DİMTAŞ Danışmanlık İnşaat Mimarlık Turizm ve Ticaret A.Ş info@dimtas.com (212) 240 13 46

Güzen Mimarlık Ltd.

(216) 360 16 17

Hakan Kıran Mimarlık ve Yapı Hizmetleri 

hkiran@superonline.com (212) 281 11 13

Has Mimarlık Ltd. Şti.

merkez@hasmimarlik.com.tr (212) 272 28 30-34

Hassa Mimarlık

bilgi@hassa.com (216) 391 00 08

Hazal Mimarlık & Dekorasyon

(216) 335 27 64
İDOL Giydirme Cephe ve Çelik Yapı (232) 459 44 44
İrfan Pulcu info@irfanpulcu.com  

Karaaslan Mimarlık

info@karaaslan.com.tr (312) 438 81 23

K-G Mimarlık

Kroki İç Mimarlık

kroki@kroki.com.tr (312) 351 27 24
Kuram Müh.Ltd.Şti kuram@kuram.com.tr (216) 384 64 68

Matu Mimarlık

matu@matu.com.tr (232) 421 44 18

Meda Mimarlık

meda@meda.com.tr (212) 275 03 87
Nasır Mühendislik Mimarlık İnşaat San. ve Tic. A.Ş. info@nasir.com.tr (232) 441 74 17

Omni Mimarlık

info@omnimimarlik.com (216) 368 41 21
Opal Çelik Yapı Ltd. Şti info@opalinsaat.com (212) 659 19 52-55

Oran Mimarlık

oranmimarlik@ispro.net.tr (232) 464 03 66

Paralel Mimarlık Ltd.Şti.

mail@paralel.com.tr

Period Mimarlık

info@periyodmimarlik.com.tr (216) 472 62 25-26
Remak Mühendislik remakmuh@ttnet.net.tr (224) 443 14 13

Seyaş Mimari

Skyline Mimarlık Hizmetleri

skyline@skyline.com.tr (216) 466 50 50


 

Eğitim - Firmalar - Yapı malzemeleri - Uygulamalar - Mimarlık Mühendislik - Konulara göre indeks - Mevzuat - Mesleki Kuruluşlar - Dünyadan Linkler - Fuarlar - Proje Yönetimi - Yapılar - Ünlü Mühendisler - Diğer