Site Ekle - Reklam  Site Hakkında  E-Posta Grubu

 Ana SayfaFirmalar > Faaliyetlerine göre sınıflandırma > Hizmet > Müteahhitlik Hizmetleri
Firmalar - Müteahhitlik Hizmetleri  

Diğer Hizmetler Projelendirme Hizmetleri
Kontrollük ve Denetim Hizmetleri Danışmanlık Hizmetleri
İş Sağlığı ve Güvenliği Franchise Hizmetleri
Sertifikasyon veren kuruluşlar Bağımsız teknik denetim veren kuruluşlar
Haberler

Projeler

Kariyer

Şantiye

Fiyatlar

Faydalı bağlantılar

Testler

Bilgisayar programları

Kütüphane

Bir fincan kahve

Ajandanız

Akademik Çalışmalar

E-Posta grubumuz

 


Abka

abka@abkacons.com.tr (216) 325 41 48

Af İnşaat

afinsaat@superonline.com (212) 654 48 10-11

Agat İnşaat

agat@agat.com.tr (312) 468 81 70

Age İnşaat

age@age.com.tr (312) 468 82 40

Akşan Mühendislik

aksan@aksanworks.com (212) 286 05 67-68

Aktif Yalıtım ve Müh.Hizmetleri

aktifyalitim@veezy.com (216) 499 38 39

Aktürk Yapı

akturk@akturk.com.tr (312) 232 29 16

Aler İnşaat

aler@medyatext.com.tr (216) 355 70 08-09

Alka İnşaat

alka@alkagroup.com.tr (216) 362 84 87

Alkişioğlu

info@alikisioglu.com.tr (212) 288 55 97
Alkım Mühendislik İnşaat Makine Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. alkim@alkimmuh.com.tr (382) 214 41 19

Alsim Alarko

construction@alsim.alarko.com.tr (262) 648 22 00

Altaca 

alperonoglu@altaca.net (212) 327 37 50

Altınok Müşavir Mühendislik

enaltinok@ixir.com (212) 221 95 75

Areksan İnşaat

areksan@WeC-NeT.com.tr (442) 233 18 60

Arma Mühendislik

arma@arma-muhendislik.com.tr (212) 221 73 91
ART-YOL Mühendislik Mimarlık İnşaat ltd.Şti sinanturkkan@artyol.com (216) 330 61 84

Asu İnşaat

asu@asuinsaat.com (216) 373 23 70

Aşan İnşaat

ersin@asan.com.tr (312) 446 08 52
Aşçıoğlu İnşaat info@ascioglu.com   (212) 291 53 13

Atilla Doğan

adogan@adogan.com.tr

Aygün Grubu

info@aygun.com.tr (212) 280 30 82

Ay-sel İnşaat

info@aysel.com.tr (312) 284 24 24

Ata İnşaat

ata@atainsaat.com.tr (212) 259 69 69

Atabey İnşaat

atabeyins@hotmail.com
Ataç Yapı Malzemeleri Mimarlık İnşaat ve Ticaret Ltd.Şti atac@atacyapi.com.tr  (216) 449 55 60

Bayhanlar İnşaat

hakanbay@usa.net (246) 218 89 82

Bayındır Holding

info@bayindir.com

Baykara İnşat Hafriyat Tic. Ltd.

baykara@baykara.com (282) 654 09 83

Baytur

baytur@superonline.com (212) 212 85 05

Bektaşoğlu İnşaat

bektasoglu@ixir.com  

Betatek

btconstruction@betagrup.com (216) 416 64 17

Betfa İnşaat

info@betfa.com.tr (312) 384 04 55

Bilgiç İnşaat

(422) 336 11 90
Birge İnşaat Mad.San.Tic.Ltd.Şti. birge@birgestone.com (212) 360 11 12

Borova Yapı End

borova@borova.com (216) 425 05 00

Borusan

Bulkan İnşaat & Mimarlık Ltd. Şti

info@bulkaninsaat.com

(242) 324 64 14

Can İnşaat

caninsaat@caninsaat.com (212) 272 71 55

Cankan İnşaat Emlak

cankan@cankan.com (232) 343 30 00

Ceceli İnşaat

ceceli@ceceli.com.tr (312) 341 21 10

Cesaş İnşaat

(312) 441 84 80

Cetaş İnşaat

cetas@wec-net.com.tr (232) 227 43 91

Çaba Endüstriyel Hizmetler İnşaat ve Ticaret A.Ş.

caba@caba.com.tr (216) 363 54 45

Çamlıca İnşaat Yapı Sanayi

ribloc@camlicayapi.com.tr (212) 551 78 55

Çelik Ev İnşaat

celikev@turk.net
Çetin İnşaat cetininsaat@cetininsaat.com (216) 428 51 47

Çevre Yapı

  (212) 239 82 10
Çuhadaroğlu Kimya San. info@cuhadaroglu.com.tr (0212) 224 20 20

Doğuş İnşaat

info@dogusinsaat.com.tr  (212) 335 34 34

Doruk İnşaat

Dumankaya İnşaat

info@dumankaya.com (216) 379 86 00

Durusoy A.Ş.

durusoy@durusoy.com.tr (224) 236 63 00

East İnşaat

  (312) 436 38 03
Efor Yapı Sanayi info@eforyapi.com (216) 327 87 15
Egekons Prefabrike - Metal Yapı Sanayi ve Tic. Ltd. Şti  info@egekons.com  232 877 75 75 10 hat

Egesam İnşaat

egesam@egesam.com.tr (312) 438 14 91

Ekpa Yapı

info@ekpa.com.tr (312) 495 14 78

Ekşioğlu İnşaat 

   

Ekur İnşaat

ekur@ekurinsaat.com.tr

Elit İnşaat

info@elitresidence.com (212) 481 25 35-36

Emek İnşaat

EMS Yapı ve Elemanları

emsyapi@superonline.com (232) 461 50 16

EMT Erimtan İnşaat

emt@emt-erimtan.com (312) 441 29 52

Emta Entegre Mühendislik

management@emta-tr.com (212) 259 00 35

Enka

admin@enka.com.tr (216) 446 64 64
ER-BA Yönetim, Mühendislik, İnşaat Sanayi ve Tic.Ltd.Şti er-ba@era-arch.com 216 455 92 10
Era Yapı Sistemleri info@eraltd.com (212) 287 50 01/02

Ere Mühendislik

(312) 287 30 00

Erol Giray İnşaat

info@erolgiray.com (312) 428 32 66

Esa Yapı

merkez@esayapi.com (216) 575 58 74-75-76

ES Yapı Şehircilik Mimarlık Restorasyon

hizmet@esyapi.com (212) 251 43 01

Eser İnşaat

eser@eser.com (312) 442 22 22

Eta Ekipman Teknoloji

info@etateknoloji.com (216) 414 69 20

Evren Mühendislik

info@evrengroup.com (212) 274 68 85
Eyim Mühendislik eyim@eyim.com (282) 725 18 62

Faruk Tan İnşaat

vftan@ibm.net (212) 257 71 87

Freysaş

freysas@freysas.com (216) 349 87 75

Gama

common@gama.com.tr (312) 428 61 10-10hat

Garanti İnşaat

garanti@garantiinsaat.com.tr

Gayem İnşaat

gayeminfo@gayem.com.tr (312) 223 69 60-61

Geoteknik

info@geoteknik.com.tr (212) 232 23 24

Global Yapı

globalltdsti@superonline.com 0216) 441 71 86

Gök İnşaat

gok@gok.com.tr

Göncü İnşaat

info@goncuinsaat.com (242) 322 09 93

Gözaydın Mühendislik

abdullah@gozaydin.net

GT İnşaat

gtinsaat@isbank.net.tr (312) 223 84 22
Gülermak gulerweb@gulermak.com (312) 484 14 89
Gülsan info@gulsancons.com.tr (312) 439 20 00-4hat
Gürmak İnşaat info@gurmakkarot.com  (324) 235 53 54 - 55

Iris Construction Group

sales@irisgroupco.com (312) 442 39 03
İDOL Giydirme Cephe ve Çelik Yapı (232) 459 44 44

İnpo İnşaat Proje Organizasyon

inpo@inpo.com.tr  

İnsat İnşaat

insat@insat.com.tr (212) 233 54 50

İnter Yapı Elemanları

interyapi@interyapi.com (216) 418 24 25

Kaplan İnşaat

kaplan@kaplaninsaat.com.tr (252) 313 09 81
Karadağ Grubu karadag@karadag.com.tr (212) 280 27 81

Kare İnşaat

kare@kare.com.tr (352) 336 23 63

Kar-El İnş. San. Tic. Ltd. Şti

Karnas İnşaat

karnas@building.com  
Kayı İnşaat info@kayi.com.tr (212) 216 92 00

Kemer Yapı

   
Kent Mimarlık birecikli@kentmimarlik.com (232) 369 21 61

Koray

Kulak İnşaat

kulak@kulakco.com.tr (322) 457 32 31

Kuram İnşaat

kuram@kuram.com.tr (216) 384 64 68

Kutlutaş

kutlutas@marketweb.net.tr (212) 251 28 23-18hat

Libart Proje ve Uyg. San. Tic. A.Ş.

manager@libart.com.tr (212) 295 13 60
Lider Şirketler Grubu info@lider.com.tr (212) 219 50 50

Lidya Yapı Sanayi

lidya@lidyayapi.com (212) 216 24 24
Maya İnşaat info@maya.com.tr (212) 351 00 22

Melemoğlu İnşaat

ercangurbuz@superonline.com (232) 489 55 62

Mensel

inter@mensel.com (312) 441 12 45

Mensis Modüler Bölme Duvar

mensis@mensis.com.tr  (212) 222 62 74

Mensoy

mensoy@mensoy.com.tr (232) 328 19 41

Mersin Onar İnşaat

mersinonar@hotmail.com (324) 327 23 50

Mesa Şirketler Topluluğu

info@mesa.com.tr (312) 277 09 41

Metiş

metis@metis.com.tr (312) 438 11 70

Mevar İnşaat

mevar@prizma.net.tr (216) 413 74 55
Mimag Makina ve İnşaat San. Ltd. mimag@mimag.com.tr (312) 385 39 86

Mimsa Alüminyum

mimsa@mimsa.com (212) 212 875 16

Mutaş Mühendislik

mutlu@mutas.com.tr (262) 641 11 40

Namtaş

info@namtas.com (232) 878 13 59
Nasır Mühendislik Mimarlık İnşaat San. ve Tic. A.Ş. info@nasir.com.tr (232) 441 74 17
Natürel Endüstriyel Ürünler ve Tesisler Ltd info@naturelonline.com

(312) 442 91 08

Ode Mühendislik

info@ode.com.tr (212) 210 49 07
Opal Çelik Yapı Ltd. Şti info@opalinsaat.com (212) 659 19 52-55

Ordinat

info@ordinat.com.tr (232) 486 64 49

Özaltın İnşaat

info@ozaltin.com.tr (312) 466 40 20

Özdemir İnşaat A.Ş.

ozdemirgroup@ozdemiras.com.tr

Özkan Ltd.

mozkan@ozkan.com.tr (312) 482 61 91

Özkartallar

ozkartallar@superonline.com

Özpınar İnşaat

alimogullari@bir.net.tr (312) 269 52 93-94

Öztüre Holding

info@ozture.com (232) 463 63 73

Özyazıcı Ltd.

yasemin@ozyazici.com (212) 481 25 23- 5Hat

Pegasus İnşaat

golcay1@superonline.com 312 235 66 45

Plan Mühendislik İnşaat ve Tic. Ltd

plan@tr.net (312) 266 59 76

Polat İnşaat

polatinsaat@polatholding.com (212) 213 43 43

Polat Yol Yapı San. tic. A.Ş.

polat@polat-yol.com (216) 325 06 86

Polilam

polilam@yahoo.com (212) 446 39 49

Prekons İnşaat

prekons@prekons.com.tr  

Ramsa İnşaat

Selin İnşaat

mesken@mesken.net  

Sena İnşaat

sena@sena.com.tr (212) 238 43 44
Serhatlı İnşaat serhatli@serhatliinsaat.com (212) 260 20 80

Sigma Anadolu Mühendislik Müşavirlik

sigmaanadolu@hotmail.com (312) 447 61 57

Sinpaş Yapı

info@sinpas.com.tr (212) 288 68 68

Sinta İnşaat

sinta@sinta.com.tr (224) 243 11 81-3Hat

Sistem Yapı

sistem@sistemyapi.com.tr (216) 413 88 00

Site İnşaat

webmaster@siteinsaat.com (212) 250 70 44
Skyline Mimarlık Hizmetleri skyline@skyline.com.tr 216 529 00 81 4Hat
SMS (TORK) Sanayi Malzemeleri Uretim ve Satısı Ltd.Sti tork@sms-tork.com.tr (216) 364 34 05

Soyak

soyakholdinginfo@soyak.com.tr  

STFA

saitg@stfa.com

Suiş Proje

suis@suis.com (312) 441 99 00

Summa

summa@summa.com.tr (312) 441 37 47

Tabar İnşaat

tabar@tabar.com.tr (312) 425 48 22

Techno-Group

(212) 237 82 55

Tekfen İnşaat

   
Teknomak İnşaat Makina San. ve Tic. Ltd. Şti. bilgi@teknomakinsaat.com.tr  (312) 230 83 70

Tekyol İnşaat

info@tekyolinsaat.com (212) 243 25 96

Temar Temel Mühendisliği ve Araştırma

temar@temar.com (216) 338 42 98

Temelsu

temelsu@temelsu.com.tr (312) 442 47 20

Tempa İnşaat Elektrik

tempalimited@hotmail.com (326) 214 16 53

Tenço Tennis

Tepe İnşaat

info@tepeinsaat.com.tr (312) 266 58 00-13hat

Trimetal

trimetal@superonline.com

Tubin İnşaat

tubin@tubin.com.tr (312) 468 81 70

Tuna Turizm

tuna@medyatext.com.tr

Turan İnşaat

bturan@turaninsaat.com (232) 464 59 42-3hat

Ulka İnşaat

info@ulkainsaat.com (216) 418 19 70

Uluslararası Temsilcilik İnşaat & Tic. Ltd.

info@utt.com.tr (212) 247 42 52

Uskon

uskon@uskon.com (262) 643 75 10-3hat

UtEr İnşaat

info@uter.com.tr (216) 472 79 12-13

Üçgen İnşaat

ucgen@ucgengroup.com.tr (216) 327 13 50-5hat

Ünal İnşaat

info@unalinsaat.com.tr (312) 482 93 04

Ünipaş İnşaat

unipas@unipas.com.tr

Üstay

ustay@ustay.com  

VDK İnşaat

info@vdk.com.tr (312) 478 46 13-14

Yakutlar İnşaat

yakutlar_insaat@hotmail.com (412) 235 42 91

Yalteks

pazarlama@yalteks.com (212) 287 00 83

Yapı Merkezi

basar@ym.com.tr (216) 321 90 00

Yaşar Özkan Müh.Müt

info@yasarozkan.com.tr

Yenigün İnşaat

   
YP İnşaat ypinsaat@ypinsaat.com.tr  (312) 441 96 98

Yüksel İnşaat

(312) 284 25 45

Zafer İnşaat

   
ZTK Mühendislik burcinkaraca@ztkmuhendislik.com (212) 774 22 32

 


Eğitim - Firmalar - Yapı malzemeleri - Uygulamalar - Mimarlık Mühendislik - Konulara göre indeks - Mevzuat - Mesleki Kuruluşlar - Dünyadan Linkler - Fuarlar - Proje Yönetimi - Yapılar - Ünlü Mühendisler - Diğer