Site Ekle - Reklam  Site Hakkında  E-Posta Grubu

 Ana Sayfa > Ürün - Proje Tanıtımı > Haser Adres Etiket programı
Haser Adres Etiket Programı www.haser.com

Ürün Tanıtımı  Proje Tanıtımı
Haberler

Projeler

Kariyer

Şantiye

Fiyatlar

Faydalı bağlantılar

Testler

Bilgisayar programları

Kütüphane

Bir fincan kahve

Ajandanız

Akademik Çalışmalar

E-Posta grubumuz

 

Web Sitesi Tanıtımı Bilgisayar Programı Tanıtımı

Haser Adres Etiket programı arkadaşlarınızı, alıcı-satıcı müşterilerinizin ve diğer adres bilgilerini gruplama mantığı ile tutmaya yarayan kullanışlı bir programdır. Program içinde çeşitli gruplar (kategoriler) ve alt gruplar oluşturarak aradığınız kişiye hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bir kişiyi birden fazla grup içinde tanımlayabilirsiniz.

Örneğin ; “Bilgisayar” ana grubunun altında “Yazılım“ ve “Donanım” diye iki alt grup açtınız. Ayrıca “Arkadaşlarım” diye ayrı bir ana grubunuzda var. Haser Yazılım firmasını adres defterinize eklediniz. Şimdi bu adres bilgisini “Yazılım” ve “Arkadaşlarım” kısmında görmek istiyorsunuz. Yapacağınız tek şey adres bilgisiniz bu gruplarla ilişkilendirmek.

Program içindeki rapor sihirbazları ile kendinize ait raporlar ve etiketler dizayn edebilirsiniz. Bu raporları çıktı alabilir, e-posta ile arkadaşlarınıza gönderebilir, html ile sitenizde yayınlayabilir, Excel’e transfer edebilirsiniz. Bütün bu işlemler program tarafından otomatik olarak yapılır.

Program hakkında detaylı bilgiyi yine programın içindeki yardım dosyasından alabilirsiniz.

Bu program Haser Yazılım Ekibi (www.haser.com) tarafından www.fox4um.com sitesi için özel olarak yapılmıştır.

Program Visual FoxPro’da tasarlanmış olup en büyük özelliği ise KODLARININ AÇIK olmasıdır. Bu programlama dili dünyada bir hayli yaygın olmasına karşın ülkemizde yaygın değildir. Türkiye’nin tek FoxPro forum site olan www.fox4um.com ‘da FoxPro kullanıcılarını bir araya getirmektedir. Programın kodlarını ise bu sitede bulabilirsiniz. Sitede bir çok örnek kod, programlar ve yazılar vardır. Forum kısmında ise anında yardımlaşma yapılabilmektedir.

Programcılığa yeni başlayan ve gelişmekte olan arkadaşlar bu siteden örnek programlar indirerek ya da anında yardım alarak hızlı bir şekilde programcılıkta ilerleyebilirler.

İşte bütün bu amaçlara hizmet etmek için Haser Yazılım Ekibi olarak Haser Adres Etiket programı ücretsiz dağıtmakla beraber kodlarını da açık olarak dağıtıyor.

Haser Yazılım tarafından üretilmiş olan haser etiket programını www.program.arsivi.com dan indirebilirsiniz. Ara bölümüne haser yazdığınızda haser yazılıma ait yazılımlarımız görüntülenir ve Haser Adres Etiket Programını seçip indirmenize olanak verir. 


Eğitim - Firmalar - Yapı malzemeleri - Uygulamalar - Mimarlık Mühendislik - Konulara göre indeks - Mevzuat - Mesleki Kuruluşlar - Dünyadan Linkler - Fuarlar - Proje Yönetimi - Yapılar - Ünlü Mühendisler - Diğer