Site Ekle - Reklam  Site Hakkında  E-Posta Grubu


 Ana Sayfa > Uygulamalar > Nostalji Sıva Uygulaması
Nostalji sıva uygulaması
 

Haberler

Projeler

Kariyer

Şantiye

Fiyatlar

Faydalı bağlantılar

Testler

Bilgisayar programları

Kütüphane

Bir fincan kahve

Ajandanız

Akademik Çalışmalar

E-Posta grubumuz

 


  Nostalji sıva uygulaması
   
  Nostalji sıva toz halindedir, sadece gerektiği kadar kullanılır. Yumuşaklığı el ile ayarlanır.
   
  Su ile karştırılır: 1 lt. su için 2 kg. ürün eklenmesi önerilir. Nostalji sıvayı suyun içine döküp iyice karıştırıp, 15 dak. olgunlaşmasını bekleyiniz.
   
  Ürün panolar halinde esnek bir mala ile uygulanır. Kirlilik oluşturmayan  yumuşaklık sağlayan formül, kaygan özelliği ile basit ve hızlı bir uygulama sağlar. İstenilen motife göre eski görünümlü dekoru elde etmek için perdah aleti, mala veya fırça kullanabilirsiniz. Ürünün vermiş olduğu süre motifleri uygulayabilmeniz için yeterince uzundur.
   
  Malanın kafasını bastırmak ve birkaç cm boyunca geriye kaydırarak az veya çok aralıklarla ve çeşitli yönlerde motifler ve pütürler yapınız.
   
  Malaya az veya çok baskı uygulayarak farklı yönlerde, pütürlerin kabartmasını azaltmak ve motifleri değiştirmek için, muhtelif yönlerde perdahlayınız.
   
  5-10 dakikalık hafif bir kurumadan sonra, istenen kabartmayı vermek ve istediğiniz öz etkiyi elde etmek üzere tekrar sıva üzerinde çalışınız. Tamamen kuruması için 48 saat beklenilmelidir.

Eğitim - Firmalar - Yapı malzemeleri - Uygulamalar - Mimarlık Mühendislik - Konulara göre indeks - Mevzuat - Mesleki Kuruluşlar - Dünyadan Linkler - Fuarlar - Proje Yönetimi - Yapılar - Ünlü Mühendisler - Diğer