Site Ekle - Reklam  Site Hakkında  E-Posta Grubu

 Ana Sayfa > Kariyer > Yapı sektöründe kariyer fırsatları
Yapı Sektöründe Kariyer Fırsatları (01 - 16 Haziran 2006)  

 • Is ilanlarınızın 15,000'in uzerindeki "Kariyer Bulteni" uyemize e-posta ile ulaşmasını istiyorsaniz, ilanlarınızı kariyer@yapirehberi.net adresine gonderebilirsiniz. 

 • 5 yıldır yayında olan www.yapirehberi.net sitesinde yapı sektoru ile ilgili 6500'ün uzerinde farkli pozisyon için 2400'ün uzerinde is ilanı yayınlanmistir.

Haberler

Projeler

Kariyer

Şantiye

Fiyatlar

Faydalı bağlantılar

Testler

Bilgisayar programları

Kütüphane

Bir fincan kahve

Ajandanız

Akademik Çalışmalar

E-Posta grubumuz

 


 • Quantity Survey & Bid Engineers & Architects - Planner- Engineers & Architects (15.06.06)

Soyak International Construction and Investment is looking for team members for Estimation and Tender Department in headquarters ,in Istanbul

 

QS - Quantity Survey & Bid Engineers & Architects
The candidates must have experience in quantity surveying of projects, understanding and interpretation of the technical specifications and drawings, able to contact with material suppliers and obtain price proposal for the civil, architectural and structural elements and preparation of prequalification documents for international projects. Good command of English ,both written and spoken is a must and Russian language is preferably; building construction related experience in abroad; proficiency in MS Office, preferably in MS Project and CAD programs. Master degree in Construction Management is preferred.

 

PE – Planner- Engineers & Architects
The candidates must have a master degree in construction management ,able to prepare budget and monitor costs , experienced in building ,factory and shopping centre projects. Good command of English both written and spoken is a must and Russian language is preferably, proficiency in MS Office, MS Project and Primavera is prerequisite.

All candidates must send their CV s to e-mail adress isbasvurusu2006@yahoo.com  , with the exact reference ID not later than 30.06.2006


 • Planlama, Teklif & Teknik Ofis Kadrolarında görevlendirmek üzere
  İnşaat Mühendisi ve/veya Mimar İhtiyacı
  (14.06.06)
 KARİYER  Hedefiniz'in
1.adımı             Planlama & Maliyet Kontrol Mühendisliği
2.adımı             Teknik Müdürlük
3.adımı             Proje Müdürlüğü veya Müşavirlik mi?     

O ZAMAN aşağıdaki paragraflara bir göz gezdirmeniz gerekiyor.

ERP Sistem Kurulum & Danışmanlıklarını yürüttüğümüz İnşaat Firmalarının Yurt İçi ve Yurt Dışı Şantiyelerinde ve İstanbul Merkez kadromuzda   "Avinal ERP" sistemi içinde Planlama – Maliyet Kontrol & Teklif Mühendisi olarak eğitilecek ve görevlendirilecek  teknik   personele ihtiyaç vardır.

Bu Pozisyonlar için başvuracak arkadaşların ilgili görevlerde en az 3 yıllık bir tecrübeye sahip olmaları,  yeterli seviyede şantiye deneyimlerinin olması ve kariyer yapmayı hedef olarak  benimsemiş olmaları gerekmektedir. İyi seviyede İngilizce bilmeleri tercih sebebidir.

MÜRACAATLARIN DEĞERLENDİRLMESİ: 
 
Bir ön mülakat ile tesbit edilecek istekliler  Temmuz ayı içinde 3 haftalık yoğun bir "Avinal ERP + Primavera" eğitimine alınacak, eğitim sonuçlarının tatmin edici olmasından sonra  ERP sistemi ile çalışan Firmalarda iş'e başlatılacaktır.

Eğitimin Süresi : Günde ortalama 7 saatten toplamda 105 saattir.
Eğitim Saatleri  : 09.00-12.00 ve 13.00-17.00 arası olmak üzere günde 7 saat olarak düşünülmektedir.
Eğitimin İçeriği : Avinal ERP + Primavera   (Detaylı bilgi
www.avinal.com adresinde görülebilir)
Eğitimin Ücreti :   Ön mülakat ile eğitime alınacak olan katılımcılardan bir ücret talep edilmeyecektir.
Eğitimin Yeri    :  Eminali paşa Cd. 7/8 (Emekli Sandığı Durağı) Altıntepe – Maltepe adresinde bulunan (Bostancı Gösteri  Merkezine 200 mt. mesafede) eğitim salonundadır.

Mülakat için randevu alınması :
ahmetavinal@gmail.com   adresine CV göndererek yapılacaktır. Talep sahiplerinin www.avinal.com adresindeki içeriği detaylı okuyarak ERP sistemi hakkında bilgilenmeleri ve CV dışında; mesleki hedefleri ve mesleki beklentileri konusunda detaylı bilgi yazmaları özellikle rica edilir

 • İnşaat Mühendisleri (Istanbul) (13.06.06)

Asagida yazili ozelliklere uygun Insaat Muhendisleri aranmaktadir.

 

Aranan özellikler

 

·        En az 5 yıllık mesleki deneyimi olan

·        Statik-betonarme proje tecrübesi olması

·        Bilgisayarı iyi kullanabilen

·        Erkek elemanların askerlikle ilişiği olmaması

 

Başvuru yapmak isteyenlerin özgeçmişlerini (0212) 853 15 66 nolu faksa veya ncmuhendislik@yahoo.com adresine göndermeleri gerekmektedir.


 • İnşaat Mühendisleri - Proje Muduru - Şantiye Şefleri - Elektrik Mühendisi - İnşaat Teknikerleri - Formenler (12.06.06)

İNŞ – ŞK      Yurtiçi arıtma şantiyelerimizde görevlendirilmek üzere, en az 10 yıl tecrübeli, inşaat mühendisi, proje müdürü ve şantiye şefleri,

 

İNŞ – ŞU      Yurtiçi üstyapı şantiyelerimizde görevlendirilmek üzere en az 10 yıl tecrübeli, inşaat mühendisi, proje müdürü ve şantiye şefleri,

 

ELK – M       Merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere en az 10 yıl tecrübeli, merkez ve şantiye koordinasyonunu sağlayacak elektrik mühendisi

 

İNŞ – TEK    Yurtiçi şantiyelerimizde görevlendirilmek üzere , en az 10 yıl tecrübeli inşaat teknikerleri ve formenler aranmaktadır.

 

İlgilenenlerin özgeçmişlerini, referans kodu ile birlikte göndermeleri rica olunur.

 

E-mail : isbasvuru.personel@yahoo.com

Fax      : 216 / 489 94 55   216 / 388 74 00


 • İnşaat Mühendisleri - Harita Mühendisleri - Mimarlar (11.06.06)

Gönen/Balıkesir,Aydın Ovası Sulama  İnşaatlarında ve İzmir’deki (Metro) işyerlerinde çalıştırılmak üzere, (İTÜ,ODTÜ,Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat, Harita ve Mimarlık Fakültesi mezunu olmaları tercih sebebidir.) İnşaat, Harita Mühendisi ve Mimarlar aranmaktadır.Harita Müh. ve Mimarlar İzmir Metrosu işyerinde görevlendirilecektir.

NOT: Yabancı dil bilmeleri tercih sebebidir.

ATAÇ İnşaat ve Sanayi A.Ş.

Muhsin KAYA
Tel:0-266-762 00 76
Cep Tel:0-533-473 61 94
E-mail: muhsin.kaya@atac.com.tr  


 • Mimar - İç Mimar - İnşaat Muhendisi - Makina Muhendisi - İnşaat Teknikeri (Fethiye) (07.06.06)

İş Tanımı;

Fethiyede yapmakta olduğumuz villa , apart ve butik otel inşaatı için, aşağıdaki
niteliklere sahip Mimar, İç Mimar, İnşaat Mühendisi, makina Mühendisi ve Tekniker aranmaktadır.

Mimar :  Daha önce büyük ölçekli otel inşaatlarında çalışmış, iyi
derecede ingilizce bilen minimum 3 Yıl tecrübeli....

İç Mimar :   Daha önce büyük ölçekli otel inşaatlarında çalışmış, iyi
derecede ingilizce bilen minimum 3 Yıl tecrübeli....

İnşaat Mühendisi :  En az 3 Yıl saha tecrübeli, tercihen ingilizce bilen...

Makina Mühendisi :  SMM alabilecek, proje ve şantiye tecrübesi olan....

İnşaat Teknikeri :  En az 3 yıl şantiye tecrübesi olan,mesai saati gözetmeyen Tekniker veya Teknisyen.

Başvuru İçin;

Selçuk Sesli

Nikolas İnşaat

Tel : 0.252.6167539
Fax : 0.252.6167540

ssesli@nicholas-homes.com

web : www.nicholas-homes.com 


 • Satın Almacı (07.06.06)

Hafif çelik yapı sistemiyle konutlar, sosyal yapılar ve endüstri yapıları üreten ve inşa eden, kuruluşumuzun satın alma departmanında görevlendirilmek üzere başvuruları kabul etmekteyiz.

 

 

1.    SATIN ALMACI (Ref: SA)

 

·        Lise veya meslek yüksek okulu mezunu,

·        En az 3 yıl inşaat sektöründe satın almada deneyimli,

·        B sınıfı sürücü belgesine sahip,

·        MS Office uygulamalarına hakim,

·        Tercihen İngilizce bilen

 

 

İsteklilerin referans kodlarını belirterek, özgeçmişlerini aşağıda verilen e-posta adresine(öncelikli tercih), veya faksa göndermelerini rica ederiz.

 

 

İLETİŞİM:

 

Mustafa GiRGiN

E-Posta: mustafa@aksanyapi.com

Faks    : 0–212 286 05 71

Tel      : 0–212 286 05 67 (Pbx)


 • İnşaat Mühendisi - İnşaat Teknikeri (Çamlıca - Istanbul) (06.06.06)
Çamlıca - İstanbul' da , Statik, Betonarme ve Çelik projeleri üreten firmamıza, aşağıda belirtilen özelliklere sahip, sorumluluk alabilecek, ekip çalışmasına uygun arkadaşlar alınacaktır.
İlgilenen arkadaşların özgeçmişlerini  ik@asmyapi.com.tr  e-posta adresine veya (0216) 316 85 78 nolu faksa göndermelerini rica ederiz.
 
İnşaat Mühendisi:  Betonarme ve çelik projelendirme konusunda deneyimli, ETABS, Sap2000 ve Sta4CAD programlarına iyi derecede hakim, proje üretim konusunda diğer arkadaşların koordinasyonunu sağlayabilecek, erkek adaylar için tercihen askerliğini tamamlamış.
 
İnşaat Teknikeri:  Yapı projeleri ve özellikle betonarme yapı çizimleri konusunda deneyimli, tercihen yapı ressamlığı bölümü mezunu, erkek adaylar için tercihen askerliğini tamamlamış.

 • Teknik Ofis Mühendisleri - Proje Müdürleri - Şantiye Sefleri (05.06.06)
North General Contracting Company,
 
1-Ankara ofisine, teklif hazirlama ve genel santiye koordinasyonu konularinda calisacak Muhendisler (Ref-Eng) alacaktir.
 
Ayrica,
 
2- Libya/Tripoli Merkez ofisimimize Teknik Ofis Muhendisleri (Ref-TM), Libya/Garian'da bulunan CTP su boru hatti projesi santiyesinde ve Tripoli Havaalani HVAC projesi santiyesinde gorev alacak Proje Mudurleri (Ref-PM) ve Santiye Sefleri (Ref-SS) aramaktadir.
 
Adaylarin iyi derecede Ingilizce bilmesi, erkek adaylarin askerlik gorevini yapmis olmasi, yurt disina cikmasinda bir sakinca bulunmamasi ve 3-12 yil arasinda is tecrubesinin bulunmasi ön sarttir.
 
 
Detayli ozgecmislerin referans kodu ve aylik ucret talebi ile karaarslans@yahoo.com e-posta adresine veya 312-426-94-89 no'lu faks numarasina gonderilmesi rica olunur.
 
 
NGCC hakkinda kisa bilgi:
 
NGCC Tripoli/Libya’da kurulu, Libyali bir firma olup, Dubai ve Ankara’da Bolge Mudurlukleri bulunmaktadir. NGCC, altyapi, ustyapi, boru hatti, havaalani ve rafineri projeleri ile ilgilenmekte, Sudan, Libya ve Birlesik Arap Emirliklerini 2006 ve 2007 yillari icin hedef ulke olarak secmis bulunmaktadir.
 
North General Contracting Company
 
Tel: 312-426 94 86
Tel: 312-426 94 87
Faks: 312-426 94 89

 • Elektrik Muhendisi - Saha Muhendisi Insaat Muh.- Tecrubeli Saha Muhendisi Insaat Muhendisi (05.06.06)

LİBYA’DAKİ PROJELERİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE; 

 

ELEKTRİK  MÜHENDİSİ  (Ref: Libya-SHE- EM )

Üniversitelerin Elektrik mühendisliği bölümlerinden mezun, 

En az 10 yıl Enerji Nakil Hattı Projelerinde çalışmış,

İyi derecede İngilizce bilen

MS ofis uygulamalarına hakim

 

SAHA MÜHENDİSİ – İNŞAAT MÜHENDİSİ  (Ref: Libya-SHE-SM)

Üniversitelerin İnşaat  mühendisliği bölümlerinden mezun,

Tercihen Geoteknik veya Malzeme Anabilim dalından mezun ya da bu alanlarda çalışmış,

İyi derecede İngilizce bilen,

0-3 yıl yol ve Enerji Nakil Hattı şantiyelerinde çalışmış,

MS ofis uygulamalarına hakim

 

TECRÜBELİ SAHA MÜHENDİSİ- İNŞAAT MÜHENDİSİ (Ref: Libya – SHE-İM)

Üniversitelerin İnşaat  mühendisliği bölümlerinden mezun,

2-5 yıl Yol ve Enerji Nakil Hattı şantiyelerinde çalışmış

MS ofis uygulamalarına hakim

 

Adayların güncel ve fotoğraflı özgeçmişlerini, aday oldukları pozisyonun referans kodunu (Ref) yazarak en geç  16.Haziran.2006 tarihine kadar: 

 

-  İnsan Kaynakları Koordinatörlüğü, STFA İş Merkezi Yeşil Vadi Sokak 1
    Bostancı 34744,  İstanbul  adresine  veya
hrstfa@stfa.com   e-posta adresine veya
-  (216) 578 96 51 no.lu faksa başvurmaları

    gerekmektedir. 

 

Tüm başvurular gizlilik ilkelerine göre değerlendirilecek ve yalnızca öngörüşmeye çağrılanlar

yanıtlandırılacaktır.

 

Bu ilan, Türkiye İş Kurumu, İstanbul İl Müdürlüğü, Kadıköy Şube Müdürlüğü’nün 17.01.2006 tarih 310 sayılı izni ile verilmiştir.


 • Teknikerler ve İnşaat Mühendisleri (03.06.05)

Yalıtım malzemeleri satışı konusunda faaliyet gösteren firmamıza aşağıdaki niteliklere sahip bay ve bayan TEKNİKERLER ve İNŞAAT MÜHENDİSLERİ aranmaktadır.

 

Askerliğini yapmış,

Oto ehliyeti olan (B sınıfı),

Seyahat edebilecek,

İkna kabiliyeti yüksek,

İnsan ilişkilerinde başarılı,

Sorumluluk alabilen,

Diksiyonu düzgün,

Yalıtım malzemeleri satışında deneyimli (en az 1 yıl),

Proje takibi ve ziyareti yapabilecek.

Adaylar faks veya e-mail yolu ile tarafımıza başvuruda bulunabilirler.

 

Faks: (0216) 335 11 60

E-mail: e_yanginci@hotmail.com

NOT: Anadolu yakasında oturanlar tercih edilecektir.


 • Mimar - İç Mimar (02.06.06)
Kısa Şirket Tanıtımı
 
Armeda, Mimari ve İç Mimari tasarım, projelendirme ve uygulamalar yapan bir firmadır. 
 
*** MİMAR ARANIYOR *****************************************
 
İş Tanımı ve Aranan Nitelikler
 
Tatil köyü, Site vb. gibi konularda tasarım, çevre düzenlemesi, projelendirme ve sunum yapabilecek, proje yönetmeni.
 
Autocad,3DS,photoshop programlarını kullanabilen.
 
5-7 yıl tecrübeli. İş tanımında bahsedilen konularda deneyimli.
 
*** MİMAR, İÇ MİMAR ARANIYOR ********************************
 
İş Tanımı ve Aranan Nitelikler
 
Autocad, 3D Max,  Photoshop programlarını iyi derecede kullanabilen iç mimar, mimar aranıyor.
 
İrtibat Bilgileri
 
Armeda Mekan Tasarımı, Mimari ve Uygulama
Gayrettepe / İstanbul
Faks       : 0 (212) 347 82 06

 • Alet Oparatörü (02.06.06)

LİBYA’DAKİ PROJELERİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE;

 

ALET OPERATÖRÜ (Ref:Libya-AO)

Topografik aletleri kullanabilen,

 

Tercihen Meslek Lisesi mezunu , 

- 3  yıl tecrübeli,

 

Adayların güncel ve fotoğraflı özgeçmişlerini, aday oldukları pozisyonun referans kodunu (Ref) yazarak en geç   12.Mayıs.2006 tarihine kadar: 

 

-  İnsan Kaynakları Koordinatörlüğü, STFA İş Merkezi Yeşil Vadi Sokak 1
    Bostancı 34744,  İstanbul  adresine  veya
hrstfa@stfa.com   e-posta adresine veya
-  (216) 578 96 51 no.lu faksa başvurmaları gerekmektedir. 

 

Tüm başvurular gizlilik ilkelerine göre değerlendirilecek ve yalnızca öngörüşmeye çağrılanlar yanıtlandırılacaktır.

 

Bu ilan, Türkiye İş Kurumu, İstanbul İl Müdürlüğü, Kadıköy Şube Müdürlüğü’nün 17.01.2006 tarih 310 sayılı izni ile verilmiştir.


 • Mimar - Satış Uzmanı (02.06.06)
Avrupa'nın önde gelen taşyünü izolasyonlu panel üreticilerinden TRIMO'nun Türkiye ofisinde çalışacak aşağıdaki niteliklere sahip elemanlar aranmaktadır.

MIMAR

Mimari projeler çizecek, Mimari bürolarla ilişkileri yürütebilecek
İyi derecede İngilizce bilen
AutoCAD ve MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen
Başvuracak adaylarda aranan özellikler:
Mimari eğitim almış olmak
Erkek adaylar için askerlik görevlerini tamamlamış olmak
Tütün kullanmayan adaylar tercih edilecektir

SATIŞ UZMANI

Aktif tanıtım ve satış yapabilecek
Tercihan mühendislik fakültesi mezunu
MS Office programlarını etkin olarak kullanılabilen

Başvuracak adaylarda aranan özellikler:
Seyahat engeli bulunmayan, Türkiye'nin herhangi bir yerinde pazarlama yapabilecek
Erkek adaylar için askerlik görevlerini tamamlamış olmak
Tütün kullanmayan adaylar tercih edilecektir

İlgilenen adayların başvurdukları pozisyonu da belirterek aşağıdaki e-mail adresine özgeçmişlerini göndermeleri rica olunur
E-mail: tuba@geoyapi.net
 

 • Satış Pazarlama Yetkilisi - Metraj, Keşif ve Hakediş Personeli - Yönetici Sekreteri/İdari İşler (01.06.06)

Hafif çelik yapı sistemiyle konutlar, sosyal yapılar ve endüstri yapıları üreten ve inşa eden, kuruluşumuzun yeniden yapılandırılacak ve genişletilecek olan Maslak-İstanbul adresindeki merkez ofis birimlerinde görevlendirilmek üzere aşağıda referansları ile belirtilmiş pozisyonlara başvuruları kabul etmekteyiz.

1.    SATIŞ, PAZARLAMA YETKİLİSİ  (Ref: SP)

·          Üniversitelerin, Mimarlık veya İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun olan,
·          Satış, Pazarlama, konusunda deneyimli,
·          Metraj ve teklif verme konusunda bilgi sahibi,
·          MS Office programlarına hâkim,
·          Prezantabl

2.    METRAJ, KEŞİF ve HAKEDİŞ PERSONELİ (Ref: MK)

·          Üniversitelerin Mimarlık, İnşaat Mühendisliği veya MYO İnşaat bölümlerinden mezun olan
·          Keşif, metraj ve hakediş konularında en az 5 yıl deneyime sahip,
·          MS Office programlarını, özellikle Excel’i çok iyi kullanabilen.

3.    YÖNETİCİ SEKRETERİ/İDARİ İŞLER  (Ref: YS)

·          Tercihen MYO veya Liselerin uygun bölümlerinden mezun
·          İletişim becerisi yüksek
·          Yoğun telefon trafiğini yönetebilecek
·          Ofis içi iş takibi yapabilecek
·          MS Office programlarını kullanabilen
·          Güler yüzlü, dış görünüş ve kişisel bakımına dikkat eden
·          Bayan

İsteklilerin referans kodlarını belirterek, özgeçmişlerini aşağıda verilen e-posta adresine(öncelikli tercih), veya faksa göndermelerini rica ederiz.

İLETİŞİM:

Mustafa GiRGiN
E-Posta:
mustafa@aksanyapi.com
Faks    : 0–212 286 05 71
Tel      : 0–212 286 05 67 (Pbx) 

 • İnsaat Muhendisleri - İnsaat Teknikerleri (Gebze) (01.06.06)
Prefabrike çelik ve uzay kafes sistem yapıların projelendirme,imalat ve montaj işlerini yapmakta olan,Gebze'de yerleşik fabrikamızda istihdam edilmek üzere aşağıdaki pozisyonlar için elemanlar aranmaktadır.
 
A - İNŞAAT MÜHENDİSLERİ
 • Statik proje grubunda görev alacak
 • İyi derecede İngilizce bilen
 • AutoCAD ve MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen
B - İNŞAAT TEKNİKERLERİ
 • Çelik projeleri ve imalat resimlerinin hazırlanmasında görev alacak
 • Tercihan Yapı Ressamlığı Bölümü mezunu
 • AutoCAD ve MS Officeprogramlarını etkin olarak kullanılabilen
Başvuracak adaylarda aranan ortak özellikler:
 • İstanbul Anadolu yakası veya Gebze civarında ikamet etmek
 • Erkek adaylar için askerlik görevlerini tamamlamış olmak
İLETİŞİM:
Faks:   0 262 643 75 09

 • Civil Engineer (Marmaray Projesi) (01.06.06)
MARMARAY PROJESİ – BOĞAZ TÜP GEÇİT ŞANTİYESİ
BATIRMA TÜPLER BETONARME İNŞAAT İŞLERİ PROJESİ

CIVIL ENGINEER (REF-03 CE):

ARANAN ÖZELLİKLER:

TERCIHEN PERI, DOKA VE BENZERI TEKNOLOJIK KALIPLARLA CALISMIS, KABA INSAAT TECRUBELI,
STATIK PROJELERE HAKIM
KABA İNŞAAT EKİPLERİNİ YÖNETEBİLECEK
AUTOCAD VE OFFICE PROGRAMLARINI KULLANABILEN
KALITE YONETIM SISTEMLERİNİ TANIYAN VE QA/QC,HSE PRENSIPLERINE HAKIM
IYI INGILIZCE BILEN
YAKIN BOLGELERDE IKAMET EDEN
EN AZ 2 YIL ASKERLİKLE İLİŞKİSİ OLMAYAN (ERKEK ADAYLAR İÇİN)
ŞANTİYE TUZLA, ŞİRKET MERKEZİ İSTANBUL’ DADIR VE PROJE MÜDDETİ MİN. 2 SENEDİR.

İLGİLENEN ADAYLARIN DETAYLI VE FOTOĞRAFLI ÖZGEÇMİŞLERİNİ,
A) UCRET BEKLENTILERI,
B) ISE BASLAYABILME TARIHI BILGILERI,
C) IKAMET DETAYLARI,
ILE BERABER

scelebi@superonline.com
ADRESİNE GÖNDERMELERİ GEREKMEKTEDİR.Eğitim - Firmalar - Yapı malzemeleri - Uygulamalar - Mimarlık Mühendislik - Konulara göre indeks - Mevzuat - Mesleki Kuruluşlar - Dünyadan Linkler - Fuarlar - Proje Yönetimi - Yapılar - Ünlü Mühendisler - Diğer