Site Ekle - Reklam  Site Hakkında  E-Posta Grubu


 Ana Sayfa > Haberler > 

DecorHAUS GmbH Türkiye’de Yeni Pazarlar Yaratıyor

 

 
Haberler

Projeler

Kariyer

Şantiye

Fiyatlar

Faydalı bağlantılar

Testler

Bilgisayar programları

Kütüphane

Bir fincan kahve

Ajandanız

Akademik Çalışmalar

E-Posta grubumuz

 


DecorHAUS GmbH Türkiye’de Yeni Pazarlar Yaratıyor 

 

Merkezi Viyana’da bulunan, “Uluslararası Yapı-Dekorasyon Malzemeleri Ticaret Şirketi DecorHAUS GmbH”, inşaat sektörüne getirdiği yeniliklerle; mimarlara, inşaat firmalarına ve proje sahiplerine dünyanın en kaliteli yapı dekorasyon ürünlerini sunuyor. DecorHAUS GmbH, çözüm ortaklarına ve kullanıcılarına yeni fırsatlar kazandırırken, ülke pazarına sunduğu ürünlerle projelere hem estetik hem de katma değer sağlıyor.

 

Portföyünde ilk ürünler olan Amerikan GeoDeck Veranda Sistemleri, İtalyan menşeli Master Güvenlik Giriş Kapıları ve Alman üretimi Anton Wetzel Ahşap Pencere Sistemleri’ni barındıran DecorHAUS GmbH, Türkiye inşaat sektöründe adını duyurmaya başladı.

 

Çevreye zarar vermeyen, insan sağlığına ve yaşantısına odaklı; Amerikan Geodeck Verandaları; evlerin özgürlük alanını genişletecek ve verandalı yaşam kültürüne geçişi sağlayacak.

 

Master Güvenlik Giriş Kapıları; güvenli yaşam için en iyi tercihler arasında yer alırken, yanmaz, ses ve kurşun geçirmez özellikleriyle dikkat çekecek.

 

Anton Wetzel Ahşap Pencere Sistemi; ahşap görüntüsüyle estetiğe, bileşenleriyle nefes alan ve aynı zamanda yalıtım sağlayan özellikleriyle insan sağlığına hizmet edecek.

 

İnşaat sektöründe yeni pazarlar yaratmayı hedefleyen DecorHAUS GmbH, müşterilerini yeni tercih ve farklı zevklere yönlendireceğe benziyor.

 

Türkiye yapılanmasını tamamlayarak bayi çalışmalarına hız veren ve periyodik olarak yeni ürünlerini ülke pazarına sunacak olan firma, çeşitli illerde temsilcilikler vermeye başladı. Şirketin Etiler girişindeki özgün tasarımlı showroomu kaliteyi, ayrıcalığı, güveni, estetik ve keyifi bir arada bulmayı hedefleyenler için bir çözüm platformu oluşturuyor.


Eğitim - Firmalar - Yapı malzemeleri - Uygulamalar - Mimarlık Mühendislik - Konulara göre indeks - Mevzuat - Mesleki Kuruluşlar - Dünyadan Linkler - Fuarlar - Proje Yönetimi - Yapılar - Ünlü Mühendisler - Diğer