Site Ekle - Reklam  Site Hakkında  E-Posta Grubu


 Ana Sayfa > Haberler > 

‘‘Yapıda Yeni Ürünler Fuarı’’ 16 – 20 Mart 2005 tarihleri arasında ‘‘Dünya Ticaret Merkezi Fuar Kompleksi’nde

 

 
Haberler

Projeler

Kariyer

Şantiye

Fiyatlar

Faydalı bağlantılar

Testler

Bilgisayar programları

Kütüphane

Bir fincan kahve

Ajandanız

Akademik Çalışmalar

E-Posta grubumuz

 


‘‘Yapıda Yeni Ürünler Fuarı’’ 16 – 20 Mart 2005 tarihleri arasında ‘‘Dünya Ticaret Merkezi Fuar Kompleksi’nde gerçekleştirilecektir.

Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Yapıda Yeni Ürünler Fuarı’nda yapı ve inşaat sektöründeki çeşitli ürün gruplarına ait yenilikler sergilenecektir. Bir çok ürünün ilk kez bu fuarda tanıtılacak olması fuara olan ilginin artmasını sağlamaktadır.

Yapı Ürün Kataloğu ve Fuarlarıyla sektör tanıtımına önemli katkıları olan Küre Yapı Group genel müdürü Uğur Tok fuarla ilgili şunları söyledi;

Küre Yapı Group olarak sektörümüze verdiğimiz hizmette vizyonumuzu

“ daima güvenilir ve yenilikçi” olarak belirledik. Bu düşünce ile bu yıl ikincisini gerçekleştireceğimiz Yapıda Yeni Ürünler Fuarı’nı ziyaret edenler bir çok yeni ve farklı özelliklere sahip ürünleri görebilecekler. Örneğin; Türkiye’nin ilk alüminyum enjeksiyon baskı sistemiyle üretilen aydınlatma armatürü, sessiz parke ve zemin koruma ürünleri, hiç solmayan ve kesin su geçirimsizliğine sahip iç ve dış duvar boyası, motorlu pergola sistemleri, kış bahçesi tentesi, yanmayan ve erimeyen dış cephe kaplaması, güneş enerjisi kullanan dekoratif taşlar, acil durum yönlendirme boyası, geniş açıklık geçilebilen yeni I- profil gövde saçı, tarihi mimari değerleri koruyan sistem, membran ve metal asma-germe teknolojisi ve daha bir çok yapı malzemesi ve uygulama teknikleri bu fuarda tanıtılacaktır.”

Yapı ve inşaat sektöründe yeni ve farklı ürünlerin kullanılmasını amaçlayan

Yapıda Yeni Ürünler Fuarı, buna paralel olarak bu yıl ‘‘Yapıda yangın güvenliği’’  konulu seminerler dizisi, ilgili kuruluşlar ve uzmanlar ile birlikte fuar süresince profesyonel ziyaretçilere aktarılacaktır.  

Yoğun ilgi gösterilen Yapıda Yeni Ürünler Fuarı geçen yıl olduğu gibi bu yılda

beş gün süresince 11.00 / 18.00 saatleri arasında ziyaretçilerine açık olacaktır.

 Online davetiye için:  www.yapidayeniurunler.com 


Eğitim - Firmalar - Yapı malzemeleri - Uygulamalar - Mimarlık Mühendislik - Konulara göre indeks - Mevzuat - Mesleki Kuruluşlar - Dünyadan Linkler - Fuarlar - Proje Yönetimi - Yapılar - Ünlü Mühendisler - Diğer