Site Ekle - Reklam  Site Hakkında  E-Posta Grubu

 Ana SayfaFirmalar > Faaliyetlerine göre sınıflandırma > Tesisat
Firmalar Tesisat  

Haberler

Projeler

Kariyer

Şantiye

Fiyatlar

Faydalı bağlantılar

Testler

Bilgisayar programları

Kütüphane

Bir fincan kahve

Ajandanız

Akademik Çalışmalar

E-Posta grubumuz

 


Acquarius

ultima@ixir.com  (216) 574 88 05/06
AKS Alüminyum Kanal Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti meftung@kanalmarket.com (212) 227 95 86

Alperen Isıtma ve Soğutma Sistemleri

alperen@alperen.com.tr (212) 503 19 05

Altınöz İnşaat Müşavirlik

info@altinoz.net (216) 442 68 50

Aydın Plastik

info@aydinplastic.com
Beta Doğalgaz Mühendislik beta@eso-es.net (222) 230 88 24
Borusan boru.marketing@borusan.com (212) 251 34 10

Bozoklar İnşaat Malzemeleri Tic. A.Ş.

bozoklar@turk.net (232) 388 24 17
Cankat Mümessillik ve Dış Ticaret Ltd. Şti cankat@cankatonline.com  (216) 474 20 67
Çağlar Plastik info@caglar.com.tr (242) 330 32 00

Çamlıca İnşaat Yapı

ribloc@camlicayapi.com.tr (212) 551 78 55
Diko Termosifon poli@dikotermosifon.com  (216) 3145124

Dizayn Teknik Plastik Boru ve Elamanları San. Tic. A.Ş.

pazarlama@dizaynteknik.com  
Dost Metal info@dostmetal.com  (216) 376 75 66

ECA Valfsel San

   

Enta Arıtma Sistemleri

enta@enta.com.tr (212) 212 32 53/54

Fırat Plastik

info@firat.com (212) 859 04 04

Gelişim Teknik

info@gelisimteknik.com.tr (242) 248 83 54
Genç Tesisat genc@genctesisat.com

İzopoli Yapı Elemanları

info@izopoli.com.tr (212) 236 60 32
Kartel kartel@kartel-ltd.com.tr (216) 441 67 39

Kerim Çelik Mamulleri

info@keriminox.com (0212) 624 31 35
Keskin Yapı keskin@keskin.com.tr (224) 220 49 67

Mass Arıtma Sistemleri

info@massaritma.com (262) 751 22 10

Mervaks İnşaat ve Dış Tic.

   

Novaplast Plastik San.

info@vesbo.com (212) 451 60 30-31
Özgür Mühendislik Klima San. Tic. Ltd. Şti mtekin@kanalmarket.com  (212) 227 44 63
Palmet Metal Endüstri palmet@palmet.com.tr (216) 325 73 30

Pilsa Plastik San.

info@pilsa.com.tr (322) 346 02 87

Rastaş Makina San. Ltd. Şti

rastas02@kobinet.org.tr (224) 482 23 14
SMS (TORK) Sanayi Malzemeleri Uretim ve Satısı Ltd.Sti tork@sms-tork.com.tr (216) 364 34 05
Termo Isı Sistemleri th@termo-heat.com (216) 442 93 00

Termotes Klima Havalandırma

termotes@termotes.com (216) 572 90 14
Thermaflex info@thermaflex.com.tr (216) 373 84 89

Tigaz Gaz Depolama

info@tigaz.com.tr (262) 433 23 47 9hat
Yağmur Teknik yagmurteknik@yagmurteknik.com (232) 449 07 97 4hat


Eğitim - Firmalar - Yapı malzemeleri - Uygulamalar - Mimarlık Mühendislik - Konulara göre indeks - Mevzuat - Mesleki Kuruluşlar - Dünyadan Linkler - Fuarlar - Proje Yönetimi - Yapılar - Ünlü Mühendisler - Diğer