Site Ekle - Reklam  Site Hakkında  E-Posta Grubu

 Ana SayfaFirmalar > Faaliyetlerine göre sınıflandırma > Altyapı > İskele ve Kalıplar
Firmalar İskele ve Kalıplar  

Hafriyat Temeller Zemin Takviyeleri İş Makinaları
Haberler

Projeler

Kariyer

Şantiye

Fiyatlar

Faydalı bağlantılar

Testler

Bilgisayar programları

Kütüphane

Bir fincan kahve

Ajandanız

Akademik Çalışmalar

E-Posta grubumuz

 


2001 Yapı Elemanları A.Ş. info@2001.com.tr (232) 877 10 01 Pbx
Arfa Yapı Sistemleri arfa@arfayapi.com (212) 540 09 26
Ataç Yapı Malzemeleri Mimarlık İnşaat ve Ticaret Ltd.Şti atac@atacyapi.com.tr   (216) 449 55 60
Balcıoğlu  balcioglu@balcioglu.com.tr (212) 664 60 32
Çaydavul Orman Ürünleri caydavul@caydavul.com.tr (212) 670 06 07 -4Hat
Çözümsan cozumsan@cozumsan.com (232) 441 66 91

Doka Kalıp İskele A.Ş.

info@doka.com  (212) 235 81 30/31
Ekstra Metal Döküm ve İzabe San.Ltd. ekstra@ekstrametal.com.tr (312) 267 05 56/ 57/58

Ems Yapı ve Elemanları

emsyapi@superonline.com  (232) 462 80 05
General Kalıp ve İskele Sistemleri akturk@akturk.com.tr (312) 232 29 16
Gürmak İnşaat info@gurmakkarot.com  (324) 235 53 54 - 55

KBS Kalıp Bağlama

kbs@kbs.com.tr  (312) 417 78 98
Mimag Makina ve İnşaat San. Ltd. mimag@mimag.com.tr (312) 385 39 86

Mesa İmalat San veTic A.Ş.

mesaimalat@superonline.com  (312) 277 33 00

Neru İnşaat San. ve Tic A.Ş.

neru-w@tr.net (312) 619 00 50
Omni Mühendislik info@omni-ltd.com (0312) 445 04 65
Oniş İnşaat Makinaları San. ve Tic. Ltd. Şti smert@onis.com.tr (312) 385 54 60
Panel Makina  info@panelmakina.com (312) 818 63 26 3hat

Peri Kalıp ve İskeleleri San.Tic.Lti.Şti

periist@peri.com.tr (0212) 886 74 00 Pbx
Poler Polyester San.ve Tic. Ltd.Şti poler@superonline.com  
Portisan Çelik İskele San.A.Ş. portisan@portisan.com (0248) 325 15 66
Tamer İnşaat Çelik Kalıp San. tamer@tamer.com.tr (312) 354 67 82-83
Üçe Mühendislik   uce@telmar.com.tr (0216) 378 37 00 3hat
Yaprak ve General Ahşap ve Metal End. yaprak@yaprak-general.com (312) 280 72 77



 


Eğitim - Firmalar - Yapı malzemeleri - Uygulamalar - Mimarlık Mühendislik - Konulara göre indeks - Mevzuat - Mesleki Kuruluşlar - Dünyadan Linkler - Fuarlar - Proje Yönetimi - Yapılar - Ünlü Mühendisler - Diğer