Site Ekle - Reklam  Site Hakkında  E-Posta Grubu


 Ana Sayfa > Yapı Malzemeleri > Ahşap
Basın Bülteni  

Haberler

Projeler

Kariyer

Şantiye

Fiyatlar

Faydalı bağlantılar

Testler

Bilgisayar programları

Kütüphane

Bir fincan kahve

Ajandanız

Akademik Çalışmalar

E-Posta grubumuz

 


Yapirehberi.net sitesi, yapı sektörü ile ilgili 10.000'in üzerinde link ve 500'den fazla alt sayfa içeren dev bir elektronik inşaat kütüphanesi. İçerdiği linklerin alt sayfaları da göz önünde bulundurulursa 100.000 sayfayı aşan her an elinizin altında olan bir inşaat ansiklopedisi olarak da düşünebiliriz yapirehberi.net'i
 
Yapirehberi.net sitesinden yapı sektörü ile ilgili güncel haberlere, sektörel bazlı iş ilanlarına, en son ihale haberlerine ve ihale sonuçlarına erişebilirsiniz. Haftalık olarak hazırlanan haber, kariyer, ihale bültenleri sitenin 10.000'in üzerindeki üyesine düzenli olarak iletilmektedir. 

Ayrıca site içinde yer alan "Online Yapı Kataloğu"nda da yapı sektörü ile ilgili faaliyet alanlarına göre sınıflandırılmış 1300'den fazla firmanın iletişim bilgilerini bulabilirsiniz.

 
İnşaat Mühendisleri ve Mimarların internet üzerinde mesleki bilgi paylaşımını hedef alarak kurulan sitenin elektronik posta grubunun yapı sektöründen 4000'e yakın üyesi bulunmaktadır. Yapı sektörünü ilgilendiren her türlü konunun internet üzerinde tartışıldığı, 2 yıldan uzun süredir yayında olan 1insaat e-posta grubunda 500'e yakını iş ilanı olmak üzere, 5000'in üzerinde mesaj yayınlanmıştır.Yapı sektörü ile ilgili bilgi paylaşımını hedefleyen e-posta grubuna 1insaat-subscribe@yahoogroups.com adresine boş bir mesaj gondererek üye olabilirsiniz.


 


Eğitim - Firmalar - Yapı malzemeleri - Uygulamalar - Mimarlık Mühendislik - Konulara göre indeks - Mevzuat - Mesleki Kuruluşlar - Dünyadan Linkler - Fuarlar - Proje Yönetimi - Yapılar - Ünlü Mühendisler - Diğer